123 usetri cz - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu 123 usetri cz, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Zatímco ve světě je společnost Edenred jako poskytovatel zaměstnaneckých benefitů jednička, v Česku zaostává za konkurenčním Sodexo. „Trápí nás to. Ale za dva až tři roky bychom mohli být lídrem,“ věří nový generální ředitel společnosti Edenred CZ Nicolas Eich, podle nějž lidé znají produkt, ale nikoliv firmu.
Nové bioplynové stanice a intenzivnější svit slunce zvedly loňský účet za české obnovitelné zdroje meziročně o 2,3 miliardy korun. Spotřebitelé elektřiny a stát zaplatili loni 38,3 miliardy korun. Po připočtení dotací kombinované výroby elektřiny a tepla a malých zdrojů se účet podpory zastavil na 40,3 miliardy korun, vyplývá ze statistik Operátora trhu s energiemi. Ve srovnání s rokem 2013 to bylo o tři miliardy více.