akce stavebních spořitelen - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu akce stavebních spořitelen, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Banky už koncem loňského roku zareagovaly na zvýšení základních úrokových sazeb ze strany ČNB i na aktuální ekonomickou situaci zvýšením úrokových sazeb na svých spořicích účtech. Nyní se sazby již od ledna drží na stejné výši. Nejvyšší úrok tak stále nabízí slovenská VÚB Banka, v závěsu se drží Max banka (dříve Expobank CZ) a UniCredit Bank.
Současné extrémní ceny energií jsou pro řadu domácností impulsem k rekonstrukci bydlení, která zajistí energeticky úspornější provoz. Vyvstává ale řada otázek ohledně financování. Jaký zvolit poměr využití úspor a úvěru? Existuje zodpovědné zadlužení, a jaké vůbec existují typy úvěrů na rekonstrukce tohoto typu?
Pro děti jen to nejlepší. To platí i u dětských účtů, které jde mnohdy založit už od narození potomka. Bankéři ale upozorňují, že existují i výhodnější volby. Je proto dobré pečlivě zvážit, kam kapesné nebo příspěvky od prarodičů posílat. Redakce E15 připravila velké srovnání dětských účtů, jež zodpoví, které bankovní účty pro děti jsou bez poplatků, s bonusem, vlastní kartou a mají nejlepší úrok.
Stavební spoření u nás stále patří mezi populární spořicí produkty. Od samotného vzniku stavebního spoření se řada podmínek změnila a přesto, že se již nejedná o tak výhodné spoření jako v minulosti, pořád si nachází dostatečné množství svých fanoušků. Výnos ze stavebního spoření je ovlivněn hned několika faktory. Prvním faktorem je státní příspěvek.
Rekonstrukce domu či bytu je i v klidných dobách náročná akce, plná různých zádrhelů a překvapení, natož pak v době pandemie, kdy „nejistota ve všem se mění v jedinou jistotu.“ Nebuďme však pesimisté: zdárně rekonstruovat můžete i nyní, když se na to pořádně připravíte!
Navzdory velkému hospodářskému propadu, který loni přinesla pandemie nemoci COVID-19 do všech koutů světa, zůstal trh s nemovitostmi ve velké míře nedotčen. Ba co více, v řadě států ceny bytů dokonce ještě výrazně vzrostly a tento trend zatím nezpomalil ani v letošním prvním čtvrtletí.
Letošní nákupy se kvůli pandemie COVID-19 ve velkém přesouvají na internet. A obzvlášť před slevovými akcemi, jako je nynější Black Friday, nebo před vánoční nákupní horečkou se na nás hrne jedna lákavá nabídka za druhou.
Raiffeisen stavební spořitelna spustila oblíbenou akci, kdy si můžete sjednat smlouvu o stavebním spoření zdarma. Podmínkou je cílová částka 200 tisíc korun.
Zatímco koronavirus trápí českou ekonomiku, hypoteční trh letí nečekaně vzhůru. „Letos jsme poskytli daleko více úvěrů než loni a výrazně tak roste i náš podíl na trhu,“ říká Pavel Jirák, předseda představenstva a generální ředitel stavební spořitelny Modrá pyramida, který je i předsedou Asociace českých stavebních spořitelen. Do budoucna pak ale očekává možná až stagnaci cen nemovitostí, minimálně, co se Prahy týče.
Při pohledu na nabídku úroků, kterými se zhodnocují peníze na stavebním spoření, čeká nové zájemce o tuto populární formu spoření od října poměrně monotónní obrázek. Všechny v Česku působící stavební spořitelny budou totiž nabízet úrok ve výši jednoho procenta. O výhodnosti „stavebka“ tak budou rozhodovat především akční nabídky.