babis firmy v nemecku - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu babis firmy v nemecku, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Potřebujeme napravo novou stranu? Tahle otázka se objeví vždy, když roste nespokojenost s „vlajkovou lodí pravicové politiky“ – s ODS. Neoslabila v pětikoalici? Má ještě nějakou ideologii? Nedělá levicové reformy a nesklání se před „radikálně liberálním“ Zeleným údělem?
Na penze nejsou peníze a v dohledné době to bude jenom horší. Představa, že si důchody lze vyvzdorovat a vydemonstrovat či že je nějaká jiná, lepší vláda umí zařídit, je opravdu hloupá.
Dobré ráno! Je 103. den roku, svátek má Aleš. V tento den v roce 1993 Česká republika zakázala potraty pro cizí státní příslušníky. Přečtěte si nejdůležitější zprávy posledních hodin.
Česká pošta se nesmí stát historickým reliktem, ale podobně jako německá, dánská nebo britská pošta institucí s moderními službami pro veřejnost, říká ministr vnitra Vít Rakušan (STAN). Legislativní balík změn, které přeměnu pošty umožní, předloží v polovině roku.
Dobré ráno! Je 73. den v roce, svátek slaví Rút a Matylda. V tento den byl roku 1939 ustanoven Slovenský stát. Přečtěte si nejdůležitější zprávy posledních hodin.
Dobré ráno! Je 69. den v roce, svátek má Viktorie. V tento den před sedmnácti lety světové tiskové agentury oznámily, že se podnikatel Petr Kellner stal prvním Čechem, kterého americký magazín Forbes zařadil mezi nejbohatší lidi na světě. Přečtěte si nejdůležitější zprávy posledních hodin.
Zatímco s energiemi jsme se už nějak porovnali a vzhledem k aktuálnímu vývoji se zdá, že zavedené cenové stropy ani nebudou příliš potřeba, zjišťujeme, jak se nám utrhly ze řetězu ceny potravin. Srovnávání nákupů v Německu, a hlavně v Polsku dopadá pro českého spotřebitele hodně smutně a rozhodně se nedá vysvětlit jen rozdílem ve výši DPH. Její snížení by sice asi trochu pomohlo, ale podstatu problému by nevyřešilo.
Proběhla poslení televizní debata mezi kandidáty na prezidenta Zaříznutí Prchala v profesní organizaci je pokrytecké. Marketing je za hranou roky Německý SAP zruší tři tisíce pracovních míst. Informoval o tom i českou pobočku Úspěch minoritářů ČEZ. Legislativní rada vládě nedoporučila část novely, která je měla obejít Dobré ráno! Je sedmadvacátý den roku, svátek má Ingrid. V tento den roku 1944 skončilo obležení Leningradu. Přečtěte si nejdůležitější zprávy posledních hodin
Premiér Petr Fiala (ODS) se v úterý sešel s německým spolkovým kancléřem Olafem Scholzem a následně také se šéfem tamní parlamentní opozice Friedrichem Merzem. Mezi hlavní témata patřila obchodní, energetická a obranná spolupráce obou zemí. Fiala také ujistil Scholze, že Česko je připraveno plnit své závazky vůči Severoatlantické alianci (NATO), čímž očividně reagoval na nedávné kontroverzní výroky prezidentského kandidáta Andreje Babiše (ANO).
Poslanec ANO a bývalý premiér Andrej Babiš kandiduje na prezidenta. Sázkové kanceláře a průzkumy jej před prvním kolem vedle Danuše Nerudové a Petra Pavla řadily k největším k favoritům pro lednové prezidentské volby. Výsledky prvního kola to potvrdily. Andrej Babiš se v druhém kole prezidentské volby střetne s Petrem Pavlem.