bakala a okd - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu bakala a okd, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
... exmajitele firmy Zdeňka Bakalu. Kauza OKD se dokonce... jednodušeji,“ říká Michaela Bakala, bývalá miss Československo... prodeje těžební společnosti OKD. Vyplývá z nich...
Firmu Residomo, která v Moravskoslezském kraji vlastní více než 42 500 bytů, převážně po OKD, kupuje švédská společnost Heimstaden Bostad. Společnost patří mezi největší poskytovatele nájemního bydlení v Evropě. Pro nájemníky firmy Residomo se nic nemění a na uzavřené nájemní smlouvy nebude mít změna vlastníka společnosti vliv.
Společnost Residomo, která vlastní více než 43 tisíc bytů OKD, je na prodej. Napsal to deník Hospodářské noviny, kterému informaci potvrdili nynější majitelé Residoma, investiční fondy Blackstone a Round Hill Capital. Mezi zájemci o Residomo jsou podle listu výhradně zahraniční fondy.
Je jedním ze spoluautorů transformace hospodářství někdejšího Československa po roce 1989. Je spokojen se současnou ekonomickou vyspělostí Česka, anebo myslel, že bude země dál?
Finančník Zdeněk Bakala začal připravovat nový realitní projekt. Zkouší však štěstí v regionu, kde to nemusí mít jednoduché.
Petr Kellner a několik dalších nejbohatších Čechů jsou se svými majetky v řádu desítek až stovek miliard korun spíše výjimkou. Většinu z první stovky nejmajetnějších v této zemi nelze počítat mezi dolarové miliardáře. Obvykle se jejich jmění nepřehoupne přes hranici pěti či deseti miliard korun. Vyplývá to z aktuálního žebříčku českých a slovenských miliardářů, který přináší magazín E15 Premium.
Peníze z prodeje firmy, která plánuje emisi svých akcií na burze, nebudou jediným přilepšením pro její současné akcionáře. Stovky milionů eur už jim nedávno z firmy „připluly“ i jinak.