bitcoin minimum - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu bitcoin minimum, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Aktivita investorů na velkých kryptoburzách je nejnižší za poslední tři roky, zájem jednoho z nejvýznamnějších globálních intelektuálů o bitcoin ale neochabl. Nassim Nicholas Taleb, autor knihy Černá labuť a jeden z řečníků na pražské investiční konferenci SHiFTS23, opět kritizuje největší virtuální měnu na sociální síti X. Jeho slova se může vyplatit brát vážně. Kdo se Talebem a jeho příspěvky řídil při správě svého kryptoportfolia, udělal dobře. Platí to ale hlavně pro dávnější minulost.
Investice do kryptoměn připomínají globální mánii, obchodovat s digitálními měnami zkoušejí statisíce až miliony drobných střadatelů po celém světě. Není divu, vidina zisku je lákavá. Obchodování s virtuálními měnami se ale neobejde bez řady rizik. Existují ale i jiné způsoby, jak si přijít k hromádce digitálních mincí.
Dobrý den, vítejte u shrnutí toho nejdůležitějšího, co se ve světě bitcoinu a etheru v posledních sedmi dnech událo. Text vznikl ve spolupráci s kryptospace.cz.
Dobré ráno! Je 174. den roku, svátek má Zdeňka. V tento den před čtyřmi lety protestovalo na Letenské pláni v Praze 250 tisíc lidí proti vládě Andreje Babiše (ANO). Šlo o největší českou demonstraci od roku 1989. Přečtěte si přehled nejdůležitějších událostí uplynulých hodin.
Koruna se vrací tam, kam patří. Měna ztrácí sílu a prodraží Čechům dovolené. Cínovecké lithium se mění ve zlato. Akcie australského těžaře vydělávají stamiliony. Globální komoditní bublina splaskla. Klesají ceny zemědělských produktů, energií i kovů. Odemykáme pro vás tři úspěšné články z tohoto týdne a vybíráme to nejlepší z prémiového obsahu.
Bitcoin se tento týden propadl na svá tříměsíční minima a ostatní kryptoměny jsou na tom ještě hůř. Místo panikaření je ale vždy lepší zkusit na dění nahlížet s odstupem. Tento týden slaví své třetí narozeniny experimentální kryptoměnové portfolio redakce E15. Z banálního nápadu a primitivního provedení se stal instrument, jehož výnosy pohodlně porážejí tempo nynější pádivé inflace.
V Česku už neexistuje banka, který by kryptosměnárnám a burzám chtěla vést bankovní účet. Některé finanční domy navíc klientům blokují transakce směřující na zahraniční kryptoburzy. I to je důvod, proč se část fanoušků bitcoinu a krypta snaží služby tradičních finančních institucí nepoužívat a co nejvíce spoléhat jen na virtuální měny. Mezi takové lidi patří i Benjamin de Waal, který žije v Německu a řídí vývojářský tým americké bitcoinové směnárny Swan Bitcoin. Pro E15.cz popisuje, do jaké míry je snaha ...
Dominantní kryptoměna posílila od svých podzimních minim o téměř sto procent. Její držitelé i tuzemský kryptobyznys věří, že to je teprve začátek dalšího brutálního růstového cyklu, který nadělá z řady investorů do bitcoinu nové milionáře. Češi a Slováci, kteří se mezi nejbohatší vrstvy řadí už teď, si ale nynější zhodnocení bitcoinu a krypta nechali utéct. Někteří se kvůli tomu stali terčem posměchu na sociálních sítích.
Možnosti kryptoměnových plateb jsou nejen v Česku bohatší, než se zdá. Platit bitcoinem kafe je navíc mnohem pohodlnější než před pěti lety. Nejen kvůli tomu, že na poplatcích už nikdo nemusí utrácet víc než za samotné zboží. Známých firem akceptující kryptoplatby v Česku postupně přibývá.
Tak už je zase blaze. Kdo by to byl na pozadí celé řady nedobojovaných válek na fyzickém i finančním poli čekal? Investorům se prozatím úspěšně podařilo vyhnout se katarzi a restartovat spanilou jízdu napříč trhy. Přetlak burziánské potence se navíc tak jako vždy přelil do kryptoměn. Tedy na trh, který ještě nedávno všichni považovali za mrtvý, glosovali ho sarkastickými poznámkami a zvěstovatele oživení titulovali vulgárními výrazy. Navzdory krátkozrakým skeptikům se to však opět stalo a trh tradičně ...