Ceny chat - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu Ceny chat, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Němci si po špatných koronavirových letech chtějí letos opět užít letní dovolenou. A nevadí jim ani to, že během roku prudce rostly ceny zájezdů. Inflace sice pomalu klesá, ale poptávka je dál obrovská.
Zdražování se dotklo každého z nás a čím dál více lidí má hlouběji do kapsy. Není pak divu, že se snažíme ušetřit, kde se dá. Jednou z největších položek v rodinném rozpočtu zaujímají potraviny. V košíku končí hlavně ty ve slevě. Ještě levněji pak lidé nakoupí v Polsku, kam se za nákupy vydávají tisíce rodin z Česka. Kolik stojí potraviny v Polsku? Kam se jezdí nejčastěji a je opravdu stále výhodnější jezdit za nákupy do Polska?
Fúzuje světy popu, R&B a rapu se samozřejmostí světové hvězdy. Po milionech sčítá přehrání svých písní a na polici ukládá první hudební ceny. A za jejím skvělým zpěvem a trendy image stojí i fakt, že si sama píše vlastní repertoár. To, zvláště v končinách českého popu, není úplně obvyklé.
Rok 2023 v technologickém světě zatím patří jednoznačně tématu umělé inteligence. Prvním velkým fenoménem se stal chatovací robot ChatGPT a v jeho šlépějích nyní pokračují technologičtí giganti jako společnost Alphabet vlastnící Google. Ta chce implementovat robota s názvem Bard ve svých produktech. K registraci nutné pro používání Barda mají v současné době přístup pouze uživatelé z Velké Británie a Spojených států.
Vyšší zdanění firem může státu přinést až 22 miliard. Platíme dost, brání se podnikatelé. Důchodové připojištění bude výhodnější. Těm nejspořivějším přidá stát 110 korun měsíčně. Realitní slevy nemusejí být zadarmo. Kupce bytů a chat čeká pestrá škála bolestivých pastí. Miliardový obchod roku. Zásilkovna je na prodej a hledají se kupci. Sestavili jsme pro vás přehled toho nejzajímavějšího, o čem jsme v uplynulém týdnu v E15 psali.
Spalovací motory vymřou, autoprůmysl přepřahá na baterie a elektromobily. Realitní slevy nemusejí být zadarmo. Kupce bytů a chat čeká pestrá škála bolestivých pastí. České firmy se dobrovolně zbavují Huawei a čínských technologií. Obávají se možného zákazu. Odemykáme pro vás tři úspěšné články z tohoto týdne a vybíráme to nejlepší z prémiového obsahu…
Až čtvrtinové slevy na tuzemské nemovitosti začaly na realitní trh lákat lovce příležitostí. České byty i domy ovšem nezlevňují plošně a výprodej se v řadě případů týká partiového zboží, tedy nemovitostí majících více či méně akceptovatelný handicap. Procházet realitní inzerce, jejichž nabídka působí oproti loňsku někdy až nečekaně výhodně, tak skýtá značná rizika. Není až takovým problémem přijít vlastní chybou o statisíce korun, či „se uzamknout“ v investici, ze které prakticky není úniku.
Byt pro děti nebo jako zajištění na stáří. Důvody pro pořízení druhého, třetího a dalšího bytu mohou být různé, ale ve všech případech jde pro běžné lidi obvykle o výnosnou investici. V Česku se nyní pronajímá zhruba 223 tisíc investičních bytů, které vlastní 71 tisíc lidí. Jde tak podle studie společnosti Dataligence pro Asociaci nájemního bydlení o přibližně desetinu všech bytů. Nejvíce jich je v Praze a Středočeském kraji.
Dodavatel elektřiny a zemního plynu ARMEX ENERGY si v těchto dnech připomíná 18 let od svého založení. Původně lokální poskytovatel se postupem času rozrostl do celorepublikové působnosti a dodává energie do téměř 80 000 odběrných míst. ARMEX dlouhodobě roste a plánuje další inovativní projekty.
Sen o vlastním bydlení se kvůli kombinaci drahých hypoték, pádivé inflace, narušených dodavatelských řetězců a nedostatku některých specializovaných řemeslníků pro mnoho Čechů mění v noční můru.