českomoravská nemovitostní - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu českomoravská nemovitostní, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Novými majiteli obchodníka s cennými papíry Colosseum se stali podnikatelé Josef Eim a Radek Stacha, kteří stojí za realitním holdingem Českomoravská nemovitostní. Svůj podíl jim již v závěru minulého roku prodal Štěpán Pírko, zakladatel a majoritní akcionář společnosti. Transakci Pírko na dotaz deníku E15 potvrdil. Její hodnota nebyla zveřejněna.
Administrativní budovu Blox v pražských Dejvicích koupil od společnosti CFH za více než dvě miliardy korun realitní holding Českomoravská nemovitostní (ČMN).
Dravý tuzemský fond má na dosah koupi sídla mobilního operátora Vodafone v Praze-Stodůlkách. Na akvizici má nachystáno hodně přes miliardu korun.
Realitní skupina Českomoravská nemovitostní dostala od České národní banky povolení k vydání dalších dluhopisů až do výše 1,5 miliardy korun, a to prostřednictvím dceřiné společnosti Českomoravská projektová II. Vyplývá to z informací zveřejněných centrální bankou. Peníze chtějí investoři použít na další akvizice nemovitostí.
Na pražském trhu se uzavírá další realitní transakce v hodnotě hodně přes jednu miliardu korun. Libanonská finanční skupina CFH prodává moderní kancelářské centrum Crystal stojící poblíž stanice metra Želivského. Kupujícím je podle informací E15 Premium společnost Českomoravská nemovitostní.
Německý realitní fond GLL prodal obchodní a kancelářské centrum Diamant v Praze na Václavském náměstí. Nemovitost stojící ve spodní části „Václaváku“ vedle paláce Koruna koupila kanadská finanční skupina BMO Financial Group. Změna majitele vyplývá z obchodního rejstříku.
Moravští dluhopisoví mágové udělali podle znalce z oblasti oceňování nemovitostí riskantní obchod. Výnos investice totiž nemusí pokrýt náklady na financování koupě atraktivní nemovitosti.
Tuzemský trh letos prožíval dluhopisovou horečku. Firmy se rozhodly vydat bondy za celkem téměř 126 miliard korun. Meziročně je to zhruba o šest miliard více. Pro největší balíky peněz si na trh sice přišly velké domácí finanční skupiny, na počet emisí je ale převýšily drobnější emise menších, často neznámých tuzemských firem, a to někdy i bez vlastního majetku. Podle znalců je právě tato část dluhopisového trhu v Česku zdrojem rozsáhlých budoucích problémů. A to hned, jak ekonomika šlápne na brzdu.
Emitent si chce půjčit až půl druhé miliardy korun a vybudovat za ně portfolio nemovitostí. Na současném hladovém trhu může uspět.
Skupina CPI Property Group realitního magnáta Radovana Vítka chce nejen pokračovat v investicích, ale ráda by se zbavila i některých nemovitostí.