filmove propadaky - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu filmove propadaky, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Mohl z něj být model. A nejspíš by to byl nejvtipnější model světa, kdyby se neprosadil tam, kde mu to sluší nejvíce - v roli baviče a glosátora na televizní obrazovce. Sacha Baron Cohen patří k největším komikům současnosti a brzy uvidíme pokračování jeho největšího hitu. Tedy jeho skalní fanoušci by se možná tvrdě přeli o to, co je Cohenův největší hit. Silných alter eg má víc.
Tento týden jde i do českých kin snímek Quentina Tarantina Tenkrát v Holywoodu. Áčkoví herci Brad Pitt a Leonardo DiCaprio, téma násilí a společenská reakce na něj, ale taky třeba jen barevnost 60. let a zlaté časy Mekky filmového průmyslu, slibují široký společenský zájem a dávají dobrý vklad toho, že desátý Tarantinův režijní počin bude i ekonomickou bonanzou.
Propadák jménem Mumie je zapomenut, Tom Cruise se vrací jako nestárnoucí akční hrdina v roli, která mu sedí nejvíc, speciálního agenta speciální tajné jednotky Ethana Hunta a opět zachraňuje svět i svou kariéru.
Novinka Barry Seal: Nebeský gauner využila skutečný osud pilota na výplatní pásce CIA i kolumbijských pašeráků drog ke slušnému thrilleru, který svou politickou kritiku balí do akční zábavy.
Vyhasínající hvězda Johnny Depp se opět vrátil ke své nejvýdělečnější roli opileckého piráta. I tak by ale sága Disneyho pirátů už měla skončit.
Legenda o Kamelotu se vrací v podobě kinetické akce Král Artuš: Legenda o meči v typicky hlučném a radostně neuctivém stylu Guye Ritchieho, který má přes všechny nedostatky kus osobitosti a vtipu.
Martin Scorsese natočil svůj vytoužený projekt Mlčení o křesťanských misionářích ve feudálním Japonsku jako odtažité, důstojné drama o víře a pochybách.
Vedoucí činitelé amerických filmových studií se po skončení letní prázdninové sezóny snažili najít obětního beránka, na jehož vrub by mohli připsat sérii letních propadáků. A našli nečekaný terč - své nejoddanější diváky, napsal list The Times.
Velká hollywoodská studia si lámou hlavu, jak v létě dostat diváky do kin. Letošní léto dokazuje, že jim pokusy příliš nevycházejí. Letní sezona v amerických kinech tak je skoupá na opravdové superhity a naopak velmi bohatá na propadáky. A tím největším se nejspíš stane Ben Hur, za který podle magazínu Variety může studio MGM účetně odepsat až 100 milionů dolarů.
Letošek je v amerických kinech zdánlivě skvělý. Celkové tržby přesáhly již šest miliard, což se v pololetí povedlo jen v roce 2010. Detailní pohled do statistik však naznačuje, že Hollywoodu dochází dech a osvědčené modely přestávají fungovat. Projevuje se to především v letní sezoně, která je za svou polovinou a je nejhorší za posledních deset let.