internetový obchod střední evropa - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu internetový obchod střední evropa, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Pokud přemýšlíte o digitalizaci byznysu, chcete si založit e-shop, navázat kontakty se start-upy, prémiovými značkami, agenturami či s technologickými společnostmi, udělejte si čas 24. a 25. února a účastněte se E15 International E-Commerce Summitu. Registrace probíhá právě teď.
Technologická společnost Mailstep stojící na pomezí vydavatelských domů a internetových obchodů zahájila jednání o vstupu investora. Nový partner má firmě pomoci urychlit evropskou expanzi. Pro e-shopy firma zajišťuje logistické služby. Vydavatelům poskytuje servis například kolem balení a distribuce tiskovin.
Pro maloobchodníky je současná doba příležitostí transformovat podnikání a zajistit jeho vyšší odolnost. Kromě toho, že přinesou nové produkty a obchodní modely, také lépe poznají své zákazníky. Společnost Microsoft představila, jaké trendy se budou v retailu stále více prosazovat.
Nový díl našeho seriálu ze startupového prostředí vám představí další trojici dam. První pracuje pro startup, který vyrábí brýle pro virtuální realitu. Druhá v týmu, který vytvořil prostředí pro virtuální 3D světy. Třetí může pomoci s investicí do vašeho startupu.
Aktivita na českém trhu fúzí a akvizic zůstává letos navzdory hospodářské recesi vysoká, ve srovnání s rekordním rokem 2019 ale bude transakcí o zhruba polovinu méně. Podle partnera české pobočky poradenské společnosti KPMG Igora Mesenského, který řídí oddělení fúzí a akvizic v regionu střední Evropy, je důvodem hlavně dění v první polovině roku, kdy trh kvůli nejistotě ohledně budoucího vývoje na čas téměř úplně zamrzl. Mesenský to uvedl v prvním díle speciální série PFI Talks. Interview si můžete pustit ...
Jsou to vítězové koronakrize, musejí ale neustále inovovat, aby o své postavení nepřišli. Řeč je o podnikatelích v e-commerce a digitální sféře. Práce na dálku, velká data, oligopolní postavení technologických firem i vstup Amazonu do Polska a také efektivní práce na dálku, z domova. Všem těmto trendům a novinkám se musejí firmy přizpůsobit, jak zaznělo na on-line konferenci E15 The Future of E-commerce, Innovations & Technology, kde vystoupily přední české osobnosti z oboru. Konkrétně dvacítka vybraných ...
Z internetových obchodů se během karantény a masové práce z domova stal pilíř v zásobování obyvatelstva. E-shopy díky nové situaci kromě vyšších tržeb a náporu na skladníky rovněž urychlily zavádění inovací posunujících jejich byznys k ještě většímu výkonu. Vedle toho digitalizace zasáhla i odvětví typu realit nebo těžce zkoušeného cestovního ruchu.
Zhoršující se statistiky ohledně koronavirové pandemie přivodily další ránu tuzemským hoteliérům, a to zvláště v turistických destinacích. Návštěvníci hromadně ruší rezervace pokojů na další měsíce a nové rezervace nepřicházejí. Podle některých provozovatelů je situace ještě horší než na jaře.
Velké sklady budované často u sjezdů z dálnic patří na realitním trhu mezi vítěze současného turbulentního dění. Bankéři je považují za nejbezpečnější nemovitostní aktivum, investoři mají chuť hotové a pronajaté haly kupovat. „Když se vrátíme zpět do hluboké karantény, tak za zachování funkčního zásobování vděčíme právě této infrastruktuře,“ říká Milan Kratina, spoluzakladatel skupiny Accolade zaměřené na byznys se sklady a fabrikami.
Dvacet let poté, co začal s budováním market place alias tržiště největší internetový obchod na světě Amazon, se do něj ve velkém pouštějí i české e-shopy. Je to souboj zejména tří velkých hráčů, Mallu, Alzy a Heureky, která zatím jako srovnávač stála poněkud v pozadí.