já chráním tebe ty chráníš mě - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu já chráním tebe ty chráníš mě, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Písničkáři a kapely nemohou kvůli vládním opatřením koncertovat veřejně, a tak dělají to, co jim jde i doma – tvoří. Vznikla tak řada písní, jejichž ústředním tématem je právě koronavirus. Někteří svou skladbu pojali edukativně (noste roušky!), jiní se snaží popasovat s home office a neodbytnými dětmi, a část zase nemůže přijít na jméno premiéru Andreji Babišovi, neboť prý jeho vláda nedělá, co má a snaží se jen situaci využít. Tady je deset písní, které by vám neměly na téma koronavirus uniknout.
Společně s epidemií nového koronaviru SARS-CoV-2 se spustila lavina solidarity a také edukace na sociálních sítích. Influenceři, herci a zpěváci se vrhli do boje s koronavirem po svém. Jejich facebooky a instagramy tak zaplavily infografiky, videa a fotky o tom, jak správně nosit roušku nebo jak si ji vyrobit. Někteří šli ještě dál a pustili se do vědeckého výzkumu.
Kristýna se ve svých čtyřiadvaceti letech propracovala do londýnské centrály nejmenované mezinárodní banky. V rozhovoru otevřeně sděluje, jaké nástrahy stojí v cestě mladým bankéřům ženského pohlaví a jak vypadá extrémně konkurenční prostředí londýnského finančního centra. Vzhledem k tomu, že se známe již delší dobu, nebere si servítky. Na druhou stranu si z pochopitelných důvodů musí chránit své soukromí. Rozhovor je přesto velmi upřímný a z Kristýny je cítit bojovnost stejně jako neustálé pochybování o ...
„Je mi teprve 28 let a můj život právě skončil!“ bylo jediné, co mi v tu chvíli běželo hlavou.
ZEN si dal snídani s americkým chiropraktikem, ze kterého se stala mezinárodní hvězda alternativní medicíny. Umí léčit? To nevíme. Každopádně umí mluvit.
Tohle mohl být lehký letní rozhovor. Vlna všeobecného posuzování a odsuzování vztahu „starší žena-mladší muž“ je dávno pryč. Táňa Vilhelmová je s Vojtou Dykem už čtvrtým rokem. Mohli jsme mluvit o lásce zalité sluncem, o světě plném krásy a pochopení. O dětství dětí a dospělosti dospělých. Měl to být rozhovor vhodný na pláž nebo na chalupu a pak do kamen. Omlouváme se. Není.
S penězi je to vždycky těžké. Lidé si stěžují, když se jim jich nedostává, a touží po zbohatnutí. Ve chvíli, kdy se to stane, ale najednou zjistí, že velká suma peněz nemusí do jejich života nutně přinést jen štěstí. Přesně to se stalo mně. Díky dědictví po dědovi a úsporám od rodičů jsem dostala peníze, které stačí na koupi slušného bytu. Ten si chceme s manželem pořídit. Jenže jemu – ani jeho rodičům – se nelíbí, že by měl být napsaný jen na mě.
Představovat momentálně oficiálně nejlepšího zpěváka u nás není třeba. Je třeba ale upozornit, že následující řádky mohou ovlivnit vaše vnímání světa. Tomáš je totiž prostě filozofující zpěvák.
Kdysi bylo nepsaným pravidlem, že se „děti“ kolem dvaceti vdávaly, ženily, zkrátka odcházely, aby založily svou vlastní, novou rodinu. Dneska ale mnohé v tomto věku pořád sedí ve svém dětském pokoji, u maminky, a odmítají dospět. Čím to?
Herečka, jež se dostala k vysněným rolím, dotančila si pro životní lásku a před necelým rokem porodila krásnou zdravou holčičku. Krásná žena, které vychází vše, na co sáhne. Má sny splněné, nebo už se jí v hlavě usídlily další?