Jak se obléci na focení - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu Jak se obléci na focení, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Do útrob klubu by chtělo mnoho lidí. Jen málo z nich se tam však dostane, pokud nepočítáme stálé hosty. Berlínský klub Berghain totiž úzkostlivě lpí na svých pravidlech. Pokud se už však šťastlivec dostane dovnitř, čeká jej večer, který si může užít podle libosti. Dovoleno je prakticky vše kromě focení.
Toho obchůdku byste si v londýnském Soho nejspíš ani nevšimli. Leží mezi barem a komiksovým obchodem, má takřka neznatelnou vývěsku. Před vchodem postává pár extravagantně oblečených lidí. Baví se, jako by s obchodem neměli nic společného. Když vezmu za kliku, jeden z nich se otočí, změří si mě a pokyne, že v pohodě. „Ale nic si nefoťte,“ upozorní mě a vrátí se k hovoru. Vstoupím, a najednou se ocitám v jiném světě. Ve světě, jehož součástí chce být čím dál více lidí, ve světě, do nějž stojí vstupenky v ...
Po úspěchu své první vzpomínkové knihy fotografií z roku 2017 dostal Robert Vano, rodák ze slovenských Nových Zámků, který v roce 1968 emigroval před vojenskou službou a okupací, nabídku na druhou publikaci. Zaměří ji na období před návratem do ještě bývalého Československa v roce 1990. „Bohužel nemám žádné snímky před emigrací, takže začnu rokem 1968,“ říká v rozhovoru pro E15 & Byznys Vano, který nafotil již podruhé kampaň módní značky Blažek specializující se na pánskou módu.
Robert Vano (70 let), známý fotograf, rodák z (česko)slovenských Nových Zámků, nafotil pro módní značku Blažek novou kampaň jaro/léto 2019, která se opět nesla v duchu Travel Journal. Pro tuto příležitost pak Blažek vydává i tištěný magazín Travel Journal, kterým představuje outfity z nové kolekce v samotném prostředí jejich inspirace, tentokráte na ostrově Lanzarote. O spolupráci, focení na Lanzarote či výběru fotografií mluví v rozhovoru pro web E15.cz.
Zatímco běžný Severokorejec nemá s vnějším světem žádný kontakt a návštěva cizí země je pro něj v nedohlednu, pro zahraniční turisty je výlet do KLDR otázkou několika kliků. Cestovní agentury, jež zájezdy zajišťují, slibují doživotní zážitek – za který si však nechají řádně zaplatit. „Je potřeba otevírat tamějším lidem oči a ukázat jim, že se věci mohou mít jinak," říká devatenáctiletá Veerle Mathijssen z Nizozemska, která zájezd absolvovala sama. „Připadal jsem si tam opravdu vítán," říká o dva roky ...
Řekl: „A dost! Už se nechci bavit o minulosti, o tom, jak jsem v roce 1992 zakládal Blažka. Dobré jméno značky a více než čtvrt století zkušeností v módní branži jsou pro mě nesmírně důležité a zavazující, ale další úspěch nám mohou zajistit jedině skvělé a inovativní kolekce v budoucích sezonách. To jediné je podstatné a do toho dávám já a celý můj tým veškerou energii.“ Ladislav Blažek, zakladatel a majitel jediného českého módního domu, který se specializuje na pánskou módu. Nyní se pustil také na ...
Pokud prodáváte byt je jasné, že za něj chcete utržit co nejvyšší možnou cenu. Není tedy na škodu jej trochu vyzdobit, zkrášlit, prostě jej ukázat v tom nejlepším možném světle. Má ale třeba cenu ještě i rekonstruovat? Spíše ne. Cenu nemovitosti by to mohlo zvýšit jen nepatrně a vás to bude stát dost peněz a energie, které se vám ani nevrátí. Jak tedy postupovat efektivně?
Plameňáci jsou letos všude. Na oblečení, na kabelkách, na hračkách pro děti, na hrncích a hloupostech do domácnosti. Návrat kýčovitého designu zároveň znamená multimiliardový byznys pro obchodní řetězce, které se předhánějí v produktech s plameňákem.
Jednatřicetiletá Alexandra Borbélyová se narodila v Nitře, nyní ale patří k největším talentům maďarského filmu. Stačila jí na to jedna role, plaché hrdinky romance O těle a duši, která letos vyhrála prestižní filmový festival v Berlíně. Díky české premiéře snímku se dívka, která vyrostla na československých filmech, poprvé podívala do Prahy.
Architekti Ladislav Lábus a David Vávra pocházejí z Prahy a žijí v ní celý svůj život. Několik let spolu učili na fakultě architektury, dnes se ale potkávají spíše výjimečně. Setkání nad diktafonem a čajem ve vinohradské kavárně oba ocenili, dlouho se prý neviděli. I proto z něj nakonec nebyl úplně tradiční rozhovor. Často byla škoda přerušovat jejich dialog, a tak jsme nechali v poklidu plynout, jak oba pánové vyprávějí, jaké hlavní město má, může, anebo by mělo být.