jaký set top box - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu jaký set top box, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Zdražování energií se v nejbližší době nezastaví. Mnoho domácností se dostává do finančních potíží kvůli vysokým účtům za elektřinu a plyn. Proto nezbývá než hledat cesty, jak snížit spotřebu. Naštěstí existují jednoduché způsoby, jak ušetřit, aniž byste museli obětovat své pohodlí.
E-commerce v první půlce roku 2021 kopírovala křivky pandemie. Ač byl náběh léta liknavý, o sezónní růst e-shopy nepřišly. Podle dat poskytnutých společností Heureka kulminovaly na přelomu kvartálů zejména prodeje horských kol a elektrokol. Po otevření retailu koukali Češi nejvíce po džínech, potažmo po botách. Podle průzkumu Heureky už třetina u nákupů přes internet zůstane, objevili pohodlnost a nové značky.
Technologický gigant Apple se chystá na tradiční show, na které představí poslední novinky za své produkce. O datu se zatím jen spekuluje, očekávaná konference by se ale každopádně mohla uskutečnit ještě v březnu.
Novým formátem pozemního televizního vysílání DVB-T2 je už pokryta v zásadě celá Česká republika, teď ovšem přichází druhá a v mnohém podstatnější část. Vypínání staršího DVB- T začne v Praze už 27. listopadu, ostatní regiony potom budou následovat v dalších měsících. Co změna znamená pro českého diváka a jak se musí do budoucna zařídit, chce-li i nadále sledovat své oblíbené programy?
Za rok touto obou bude v celé České republice stávající televizní signál nahrazen novým. Přechod na jiný formát, takzvané DVB-T2, začne už na konci letošního roku v Praze a začátkem příštího roku bude pokračovat do dalších regionů. Co to pro diváky znamená?
Víte, která elektřina je nejekologičtější? Ta, kterou nespotřebujete. Na téhle filozofii stojí mnohé z doplňkových služeb, které společnost Pražská energetika nabízí svým zákazníkům.
Nejpozději v roce 2021 má dojít k vypnutí současného pozemního digitálního vysílání a bude nahrazeno vysíláním DVB-T2. Co vše nás čeká a nemine?
Michal Čupa byl jedním z prvních v Česku, kteří pochopili, a hlavně podpořili přístup k internetu. To bylo v roce 1998, kdy jako člen vedení Českého Telecomu propagoval zavedení takzvaného vytáčeného internetu u pevné telefonní linky. Pak se zamiloval do Ruska, střídal angažmá v Praze a v Moskvě. Věnuje se tam byznysu s virtuální realitou a zvažuje, že se vrátí do Česka.
Česká asociace satelitních operátorů, zastupující například společnosti Digi, CS Link nebo Skylink, odstartovala mohutnou mediální kampaň. V ní kritizuje premiéra Bohuslava Sobotku za přístup vlády k přechodu na nový standard pro televizní vysílání DVB-T2 a obviňuje ho z miliardových finančních ztrát pro stát. Ministerstvo průmyslu a obchodu i České Radiokomunikace však veškerá nařčení razantně odmítají.
Satelitní a kabeloví operátoři hrozí kvůli chystanému přechodu k novému televiznímu vysílání DVB-T2 miliardovými arbitrážemi. Podle provozovatelů zemského bezplatného vysílání jim jde o zpoplatnění televize.