kde se natáčela domácí péče - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu kde se natáčela domácí péče, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Zatím poslední význanou světovou osobností, která oznámila pozitivní test na koronavirus je britský princ Charles. Syn britské královny Alžběty II. má mírný průběh nemoci a pobývá v domácí karanténě ve Skotsku, informoval jeho palác Clarence House. U Charlesovy manželky Camilly byl test na koronavirus negativní. Kdo další už oznámil, že se potýká s koronavirem? V Česku třeba bývalý boxer Lukáš Konečný nebo šéf České pošty Roman Knap. Koronavirus měl i český miliardář Daniel Křetínský.
Režisér Slávek Horák točí spoty už dvacet let, během nichž se stal jedním z mála světově uznávaných českých reklamních režisérů. Tuto profesi přerušil jen kvůli natáčení filmu Domácí péče, který bude za Česko bojovat o Oscara.
Česko je jedním z mála trhů, kde se loni dařilo automobilovému průmyslu prodat víc vozů než předloni. Rozdíl však činil jen něco přes 700 vozů, marketing automobilek se proto musí pořádně otáčet, aby prodej nespadl do evropské díry.
Žárlivost provází muže i ženy od nepaměti. Někdy se stává tak silnou, že dožene osobu, která ji prožívá, až na pokraj zákona. Mužská sexuální žárlivost je také nejčastější příčinou všech druhů násilí. Jakou funkci má mechanismus žárlivosti, objasní psycholožka a sexuoložka Laura Janáčková.
Židovské muzeum v Praze má jednu z nejrozsáhlejších sbírek judaik na světě, neboť vlastní na 40 tisíc sbírkových předmětů a 100 tisíc knih, které podávají jedinečné svědectví o životě a historii Židů v tomto regionu. Ročně do muzea přijde přes půl milionu návštěvníků, díky čemuž se „přetahuje“ s Národním muzeem o titul nejnavštěvovanějšího českého muzea. Ředitelem Židovského muzea je od roku 1994 Leo Pavlát.
Větrné mlýny obecně představovaly až do průmyslové revoluce nejsložitější strojní systémy a dodnes jsou ukázkou vyspělosti a umu mlynářů a sekerníků minulých století. Jsou také jedním z nejstarších technických zařízení, v nichž člověk využíval přírodní energii pro ulehčení své práce.
Kulturní památky mají omezené možnosti využití a největším problémem je, když se investor snaží do takového objektu zasadit funkci, již evidentně není stavba schopna pojmout. „Pak se dostáváme do střetu. Kapacitní možnosti památek je třeba respektovat,“ říká generální ředitelka Národního památkového ústavu (NPÚ) Naďa Goryczková, která je necelý rok ve funkci a začala velkou reorganizaci ústavu.