licence sázkové kanceláře - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu licence sázkové kanceláře, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
V neděli uplynulo čtvrtstoletí od vzniku společnosti H-System. Již v průběhu letošního roku ale kauza jejího krachu ožila rozhodnutím Nejvyššího soudu, že lidé mají vyklidit byty v Horoměřicích. Příběh H-Systemu si připomeňte prostřednictvím rozhovoru se zakladatelem firmy Petrem Smetkou, který s deníkem E15 hovořil v srpnu. Smetka přivedl svou společnost do krachu, tvrdí však, že se dala zachránit. „Skutečně ji zničil až konkurz,“ řekl v exkluzivním rozhovoru pro deník E15 Smetka a dodal, že na prodejích ...
Mimořádná valná hromada sázkové společnosti Fortuna Entertainment Group rozhodla ve čtvrtek o stažení akcií firmy z burzy v Praze a ve Varšavě. Vyplývá to z dnešního oznámení Fortuny pro burzu. Většinový podíl 80,2 procenta ve Fortuně vlastní skupina Penta Investments.
Ministři financí Andrej Babiš, Ivan Pilný a Alena Schillerová (všichni za hnutí ANO) a jejich náměstci využili loni služeb desítek externích poradců i advokátů. Nejvíce peněz dostaly advokátní kanceláře, které zastupovaly ministerstvo v mezinárodních arbitrážích. Celkem rezort v roce 2017 vyplatil externím poradcům a právníkům 175,8 milionů korun. Vyplývá to ze zpráv ministerstva.
Přelomový. Takový byl pro trh s hazardem rok 2017. Díky nové legislativě postihující zároveň i praní špinavých peněz se podařilo vymýtit většinu nelegálních společností a přiblížit trh férovému konkurenčnímu prostředí.
Z téměř dvaceti miliard korun vsazených u sázkové kanceláře Fortuna za první pololetí připadlo už deset procent na sázky z on-line kasina.
Ministerstvo financí v současnosti prošetřuje porušování zákazu provozovat v Česku hry pro sázkovou kancelář 1xbet, za kterou stojí firma 1X Corp NV se sídlem na karibském ostrově Curaçao. Stránky kanceláře MF zařadilo jako vůbec první v Česku na konci července na seznam nepovolených internetových her. Sázky nabízené firmou jsou ale na území Česka dostupné, firma totiž upravila svoji internetovou adresu.
Sázková kancelář Chance získala od ministerstva financí licenci k provozování hazardních her. Stala se tak v pořadí devátou společností, která může nabízet služby na principu on-line kasina.
Ačkoliv o licenci k provozování hazardních her v Česku požádalo od ledna už třicet devět společností, povolení od ministerstva financí získalo pouze osm z nich. Do skupiny legálních provozovatelů, která zatím čítá stále jen jednoho zahraničního zástupce, naposledy přibyly společnosti Synot Tip a Tipsport. Ty mohou provozovat on-line kasino od konce srpna.
Sázková společnost Fortuna chce vstoupit na trhy v Německu, Makedonii, Bosně a Hercegovině a Černé Hoře. Z 90 procent by šlo o akvizici stávajících společností v těchto zemích. Na tiskové konferenci to uvedl partner Penta Investments, majoritního vlastníka Fortuny, Marek Dospiva. Nyní Fortuna kromě Česka působí na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Chorvatsku a Španělsku.
První zahraniční provozovatel hazardních her na internetu dostal za chybějící licenci pokutu deset milionů korun. Sankce je nepravomocná, je možné se proti ní odvolat. Další pokuty budou následovat, řekl mluvčí ministerstva financí Michal Žurovec.