majitele sapa - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu majitele sapa, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Má na starost výběr zaměstnanců a top manažerů do celé skupiny PPF, která už nyní po světě zaměstnává na sto tisíc lidí. Lidé se často hlásí spontánně a sami. „Aktivní přítomnost vlastníka, pana Petra Kellnera, a jeho způsob uvažování i rozhodování dramaticky ovlivňuje jednání a rozhodování všech pater firmy,“ říká Petr Janák, výkonný ředitel pro lidské zdroje PPF, která prosazuje podnikatelský přístup k práci.
Ve druhé polovině června se otevřou brány prvního velkého obchodního centra, které je v rukou vietnamských majitelů. Oživují projekt, kde v minulosti pohořel maloobchodní řetězec Tesco.
Někdejší sídlo Investiční a poštovní banky v Praze na Senovážném náměstí se začne po dlouhých letech konečně měnit na luxusní hotel. Pomůže tomu nový vlastník v podobě významné developerské skupiny.
Třicet případů porušení zákona o evidenci tržeb a tři případy porušení práva duševního vlastnictví odhalili pražští celníci při čtrnáctidenní kontrole tržnice Sapa v pražské Libuši. Současně vybrali 204 tisíc korun na dlužených pokutách a nedoplatcích daní.
Velkoobchodní dodavatel vietnamských prodejen vytvoří poblíž metropole nové skladové centrum. Nový sklad buduje u Prahy též řetězec Makro.
Realitní trh v centru metropole se zahušťuje. Svým dílem přispěli i byznysmeni z obchodního areálu Sapa.
Obchodní areál Sapa v Praze-Libuši je pro své vietnamské vlastníky zlatý důl. Loňský zisk je druhým nejlepším za poslední desetiletí.
Celníci tento týden objevili při dvou kontrolách v tržnici Sapa v pražské Libuši přes 4000 padělků textilu, kožené galanterie, hraček, slunečních brýlí a obuvi. Pokud by je prodejci prodali, majitelům ochranných známek by vznikla škoda přesahující 14 milionů korun.
Finanční a Celní správa začíná takříkajíc tlačit na pilu. Již proběhla i razie ve vietnamské tržnici SAPA, kontrolní akce dostala krycí jméno „TOPAS". Cíl akce byl jasný – prověřit, zda prodejci dodržují povinnosti, které pro ně vyplývají ze zákona o evidenci tržeb.
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) schválil prodej potravinářské společnosti Hamé norské firmě Orkla. Ta kunovickou firmu kupuje za 175 milionů eur (4,7 miliardy korun). Transakce nevzbuzuje obavy z narušení hospodářské soutěže, řekl předseda ÚOHS Petr Rafaj. Rozhodnutí je už pravomocné. Prodej před týdnem schválil i slovenský antimonopolní úřad.