manažer jan hanuš - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu manažer jan hanuš, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Proč se po revoluci povedlo úspěšně zprivatizovat mladoboleslavskou Škodovku přímo do rukou německého Volkswagenu, a proč naopak kopřivnická Tatra, třetí nejstarší automobilka na světě a tehdejší chlouba československého inženýrství, musela projít kuponovou privatizací, která jí málem přivodila zánik a na dvacet let zbrzdila její rozvoj? To je věčná otázka a nekonečné srovnání osudu dvou tradičních českých automobilek, které se pravidelně během posledních téměř třiceti let v různých vlnách ve veřejném ...
Inflace má nakročeno k pětiprocentní metě, začínají se zvedat i úrokové sazby u hypoték. Vlastní bydlení si tak bude moci dovolit méně lidí. Jak se to projeví na cenách bytů? V anketě odpovídají developeři, realitní makléři nebo bankovní experti.
Nejúspěšnější digitální realitní projekt Bezrealitky.cz založil Jakub Havrlant ještě jako student Vysoké školy ekonomické. Čtyřiadvacet let poté hospodaří s mnohamiliardovými aktivy a stále si zachovává image normálního kluka z Pusté Polomi, odkud se vydal do velkého světa vytvořit největší internetový obchodní dům ve střední Evropě.
Změnu na postu nového ředitele hlásí skupina MALL Group. Nově bude v jejím nejvyšším vedení působit Jan Hanuš. Ten do společnosti přichází po dvouletém působení ve funkci ředitele společnosti Telenor Hungary, třetího největšího mobilního operátora v Maďarsku. Předsedou představenstva zůstává Jakub Havrlant, který bude nadále zodpovědný za strategický rozvoj MALL Group.
V čele maďarského mobilního operátora s více než třemi miliony zákazníky bude ostřílený český manažer Jan Hanuš. Současně si ponechává kontrolu nad sítí veganských bister Vegg-Go.
Expanze skupiny PPF v telekomunikačním byznysu doprovází též příchod nových manažerských posil. To souběžně vyvolalo změny v čele potravinářské společnosti Emco.
V praxi se ukazuje, že získat dotaci je pro mnoho žadatelů složitější, než tomu bylo v letech 2007 - 2013. Jejich zájem se soustřeďuje do oblastí, jako jsou úspory energie, ať už ve firmách nebo veřejném sektoru, inovace či veřejná infrastruktura. Zemědělci a potravináři tradičně investují do rozvoje technologií a budov.
Někdejší šéf Masokombinátu Schneider a vrcholový manažer z Procter & Gamble Milan Žák bude novým ředitelem sítě realitních kanceláří Re/Max. Její zakladatel David Krajný si nechá v rukou strategické řízení.
Ředitelem předního českého výrobce cereálních produktů Emco bude od dubna Jan Hanuš, který v uplynulých letech řídil Kostelecké uzeniny. Hanuš se už koncem roku stal v Emku ředitelem klíčové divize, která má na starosti výrobu, prodej a export. Zakladatel a generální ředitel Emka Zdeněk Jahoda se přesune do funkce předsedy představenstva.
Čtyřleté období mnohamilionových ztrát jednoho z největších výrobců uzenin s tradicí sahající do období první republiky loni skončilo. Kostelecké uzeniny z potravinářského impéria miliardáře a ministra financí Andreje Babiše totiž vydělaly 34 milionů korun čistého. A to i přes pokles tržeb o necelých pět procent na zhruba 5,2 miliardy korun.