měsíční náklady pro internetového klienta - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu měsíční náklady pro internetového klienta, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Kliniky Canadian Medical nabízejí v Česku prémiovou lékařskou péči už od devadesátých let minulého století. Zpočátku ji poskytovali zejména cizincům žijícím v Praze, kteří vyžadovali standard, na který byli zvyklí z Kanady nebo USA. Postupem času se přidala i česká klientela. „Klienti si u nás hradí členský program, který definuje přístup na kliniky, a další nadstandardní služby nad rámec zdravotního pojištění," říká obchodní ředitel Canadian Medical Vítězslav Havliš.
Zavedení kryptoměnových plateb v e-shopu Alza.cz byl průkopnický počin, který ale i více než pět let po jeho uskutečnění občas provázejí nedostatky.
Řízení, ve kterém finančně-poradenská skupina Partners žádá Českou národní banku o licenci pro nově budovaný finanční dům, se dostalo do pokročilé fáze. V rozhovoru pro deník E15 to říká spoluzakladatel a generální ředitel Partners Petr Borkovec. Základní kapitál bude činit tři miliardy korun oproti původně plánovaným 1,2 miliardy. K akcionářům nové banky patří třeba zakladatel Rohlíku Tomáš Čupr nebo investiční skupina Pale Fire Capital.
Za jednorázovou měsíční půjčku 10 tisíc korun mohou lidé zaplatit až téměř 4500 korun navíc. Ceny se u jednotlivých poskytovatelů mohou násobně lišit. Zatímco půjčení peněz přes kreditní kartu či kontokorent vyjde nejvýš na zhruba 360 korun, víc než polovina mikropůjček stojí přes 2000 korun. Ukázala to analýza podmínek poskytování malých půjček u 42 bank a nebankovních společností, kterou vypracovala společnost Člověk v tísni (ČvT). Výsledky svého indexu odpovědného úvěrování poskytla ČTK. Žebříček ...
Svůj účet používáte minimálně a platíte většinou hotově? Nebo opačně, tedy využíváte nejnovější platební technologie i bankovní služby co to jde, a na nákup jdete jen s mincí na košík v supermarketu? Máte svůj účet na jednom místě celou věčnost, či raději přecházíte tam, kde je to výhodnější? Ať tak či onak, mohla by vás zajímat aktuální situace, včetně porovnání běžných účtů u našich deseti nejpoužívanějších bank.
Banky začínají sázet na poradenství prostřednictvím videohovorů, vyplývá z průzkumu redakce deníku E15 zaměřeného na největší tuzemské finanční domy. Trend ovšem český bankovní sektor výrazně rozděluje. Ze sedmi dotázaných bank čtyři provozují videoporadenství již od nástupu pandemie. Zbylé naopak tuto službu nabízet neplánují. Zdůvodňují to nezájmem klientů nebo omezeným rozsahem služeb, které dokážou prostřednictvím videohovoru nabídnout.
Burzovní svět letos již přivítal a stále vítá zástupy nováčků, které zejména volatilní chování akciových trhů láká pustit se do investičních vod a pokusit se smysluplně zhodnotit své úspory. Jednou z velkých nástrah však pro ně mohou být poplatky.
Z internetových obchodů se během karantény a masové práce z domova stal pilíř v zásobování obyvatelstva. E-shopy díky nové situaci kromě vyšších tržeb a náporu na skladníky rovněž urychlily zavádění inovací posunujících jejich byznys k ještě většímu výkonu. Vedle toho digitalizace zasáhla i odvětví typu realit nebo těžce zkoušeného cestovního ruchu.
Oděvy a obuv se v době koronavirové krize dostaly na vedlejší kolej. Na pořízení nových věcí na sebe myslel při zahájení karantény málokdo. Útraty za oblečení poklesly v porovnání s loňským rokem v druhé půlce března až o osmdesát procent.
Největší tuzemské cestovní kanceláře musejí kvůli pandemii koronaviru škrtat, kde se dá. Snižují mzdy, ruší plánované projekty a investice a šetří na reklamě. Ztráty celý trh odhaduje v řádu miliard korun.