muzi potrebuji sex - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu muzi potrebuji sex, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Po dvou komediích o mladých lidech na cestách a dvou příbězích o teenagerech se německá režisérka Julia von Heinzová vrátila ke svému mládí, které prožila v levicové komuně. Na základě vlastních zážitků napsala spolu se svým manželem současný příběh o dívce z bohaté rodiny, která se stává protifašistickou aktivistkou a zkoumá, kam až je pro své přesvědčení ochotná zajít. Snímek A zítra celý svět, který se stal německým kandidátem na Oscara, patří od května do nabídky Netflixu.
Pod rouškou privatizace se na Slovensku rozkrádalo, soudí o devadesátých letech Peter Severín. Úspěšný investor stál u zrodu novin, které přispěly k pádu premiéra Vladimíra Mečiara. S partnery založil fond, jenž držel podíl v Investiční a poštovní bance. Její bankrot v roce 2000 byl největším v historii Česka. Jak Severín nahlíží tuto dobu zpětně a do čeho dnes investuje?
Série rozhovorů Mileniální hudba mapuje novodobou hudbu, její kořeny a komunitu s ní spjatou. Dává si tak za cíl vyzpovídat hudebníky, promotéry a fanoušky jednotlivých žánrů. Hostem druhého rozhovoru je moderátor, DJ, videomaker, rapový fanoušek a zároveň pořadatel událostí spojených s oblečením a rapem pod značkou The Mag, Homer, který se pohybuje v kultuře street fashionu a rapu téměř celý svůj život.
Dokument v síti, o kterém se mluví už několik měsíců, vstupuje ve čtvrtek do kin. Vít Klusák s Barborou Chalupovou v něm názorně a emotivně odhalují, jak funguje kybergrooming, tedy jak se někteří lidé tím nejpokleslejším způsobem snaží získat pozornost uživatelů internetu. Tři dívky, kterým filmaři vytvořili online profily teprve dvanáctiletých dětí a jež následně sexuálně obtěžovalo několik stovek mužů, pro potřeby filmu ztvárnily tři herečky, včetně Terezy Těžké. Právě ona a režisér Klusák mluví v ...
Svět bez drog, alkoholu a kouření je mýtus, myslí si adiktolog a bývalý národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil. Nejlepším řešení boje se závislostmi podle něj tkví ve snižování rizik a ne v přísných zákazech. „Když dceři vypadne z kapsy filtr a bude u sebe mít i elektronickou cigaretu, tak jí řeknu, ať radši používá to druhé,“ říká Vobořil. „Představa, že mladým lidem budeme říkat 'nekuřte', a ono se to stane, je nereálná,“ dodává.
Natasha Zivkovic je předsedkyní spolku Glasgow University Red Alert Society, který vede kampaň proti stigmatizaci menstruace a podporuje lidi trpící menstruační chudobou. Byť ve společnosti pozvolna dochází k uvolnění norem a o menstruaci se začíná otevřeně mluvit, stále v této debatě existuje mnoho překážek. S Natashou jsme se sešly v Glasgow, kde obě studujeme, a přestože několik poznatků v rozhovoru je specifických pro skotské prostředí, přináší podněty i pro českou společnost.
Minulý rok britskou veřejnost šokoval průběh charitativního večírku pro dětskou nemocnici v Londýně. Na luxusní benefici se vybralo více než dva milióny liber a bylo na ni pozváno přes tři sta vrcholných podnikatelů, politiků a finančníků. Znepokojení přineslo svědectví hostesek, které na akci byly zaměstnány. Dívky mluvily o extrémní objektivizaci a sexuálnímu obtěžování, se kterým se ze strany hostů setkaly. Deník Financial Times například citoval dívku, které jeden z účastníků charitativního večírku ...
Na erotické potřeby lidí nemá ekonomický cyklus vliv. Když přijde hospodářská krize, lidé sice přestávají kupovat domy, auta a kuchyně, ale věnují se více sami sobě. „Erotické zboží není drahá věc a každá rodina si na to prostředky v rozpočtu najde,“ říká šéf přední tuzemské sítě s erotickým zbožím Erotic City Petr Novotný.
Pavel Kosatík je vystudovaným právníkem, bývalým novinářem, scénáristou a v současnosti hlavně spisovatelem. Přestože v beletrii Kosatík popisuje ve svých sci-fi knihách budoucnost, v literatuře faktu se zabývá hlavně minulostí. Jeho knihy se často soustředí na důležité postavy moderní historie. V rozhovoru jsme se bavili nejen o Olze Havlové, o které Kosatík napsal knihu Člověk má dělat to, nač má sílu: život Olgy Havlové, která se letos dočkala třetího vydání, ale také o jejích životních vztazích, ...
Prostituce v severočeském pohraničí u hranic s Německem je stále dobrý byznys i po otevření dálnice. Dlouhé fronty kamionů na silnici E55 po odstranění hraničních kontrol sice zmizely, některé prostitutky se přesunuly na parkoviště u supermarketů. Jejich klienti jsou většinou Němci, kteří jezdí za levnějšími a bizarnějšími službami. Mnozí se na nich dopouštějí násilí, stejně jako jejich pasáci, vymanit se je velmi těžké, píše v reportáži německý týdeník Die Zeit.