nejlepší čínské e shopy - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu nejlepší čínské e shopy, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Václav Muchna, Petr Svoboda, Lukáš Stibor, Vít Horký, Zdeněk Cendra, Oliver Dlouhý, Jan Řežáb a Lukáš Kořínek. Miliardy zatím nevydělali, zato mají světové ambice a jejich technologické firmy a start-upy překotně rostou. Každý z nich si ale prožil i temné období, kdy byl jeho byznys na dně. Bez toho to však nejde, shodují se.
Mohou si čeští politici a úředníci vybírat, kteří zahraniční investoři smějí v Česku stavět? Podle ředitele developerské společnosti Panattoni Pavla Sovičky rozhodně ne. „Takto to nefunguje. I Německo se pere o firmy. Polsko se pere o firmy. Pokud se budeme tvářit tak, že vlastně nevíme, jestli je tady chceme, nikdo nepřijde. A je to už znát. Nové velké projekty tu skoro nejsou. Zatímco do Polska jich stále přichází dost,“ říká šéf firmy, která s americkými majiteli v zádech staví sklady a průmyslové haly...
Mnoho Čechů pracujících online odjíždí ke konci roku do teplejších regionů. Mezi tyto potulné podnikatele, již se posouvají po světě a pracují přes internet, dnes patří třeba programátoři, grafici, provozovatelé e-shopů či nejrůznější umělecké profese. K hlavním kritériím, podle kterých rozhodují, kam se vydat, patří cenová hladina, zázemí pro práci na internetu, bezpečnost v daném místě nebo možnost vyžití ve volném čase.
"Myslel jsem si, že jsem průkopník něčeho, co nemá budoucnost," říká Petr Jan Juračka o svých dávných začátcích s drony. Sám již pořídil stovky leteckých videí i fotografií, vede vlastní kurzy ve Foto Škoda a přednáší na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. A dronům věští zářnou budoucnost...
Hoteliéři si libují, neboť zahraniční turisté lámou v Česku rekordy. Navíc dovolenou doma letos zvolila i spousta Čechů. Aerolinky více létají a Češi obecně více utrácejí za zábavu včetně hazardních her a luxusních dovolených.
Co mají společného Stahuj.cz, Heureka.cz, Slevomat.cz, Chytryhonza.cz., Damejidlo.cz nebo Twisto.cz? Stojí za nimi pětice chlapíků z investiční skupiny Miton. Umí najít dobrý nápad, investovat do něj a prodat se ziskem. Je to jednoduché? Pokud jste ochotni máknout 17 hodin denně, tak ano. Dnes mají sto milionů na investice a stále větří nové šance.
Avokádo, borůvky a brokolici už dobře znáte. Existují ale i jiné superpotraviny, které vás uzdraví, nabijí energií a pomohou vám udržet si ideální váhu.
Je polovina prosince loňského roku a Hugo Barra sedí v pohodlném křesle na pódiu v rámci prestižní konference LeWeb v Paříži. Na jeho diskusi s moderátorem se přišlo podívat početné publikum složené z novinářů, analytiků a podnikatelů v moderních technologiích. Zkušený manažer a inženýr jim totiž měl vysvětlit jednu důležitou věc: proč se dobrovolně vzdal role produktového viceprezidenta Androidu v Googlu, sbalil si kufry a zamířil do stále ještě relativně malé čínské společnosti Xiaomi.
Zatímco čínská ekonomika předběhne tu americkou a stane se největší na světě až za několik let, v odvětví e-shopů už výměna nastala. Portály největšího čínského e-shopu Alibaba vloni dohromady utržily 1,1 bilionu jüanů, tedy asi 170 miliard dolarů, což je více než tržby obchodů eBay a Amazon dohromady. Navzdory obrovskému obchodnímu úspěchu ale tuto firmu lidé mimo Čínu prakticky neznají.