nejvýhodnější virtuální operátor - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu nejvýhodnější virtuální operátor, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Vyšší zdanění firem může státu přinést až 22 miliard. Platíme dost, brání se podnikatelé. Důchodové připojištění bude výhodnější. Těm nejspořivějším přidá stát 110 korun měsíčně. Realitní slevy nemusejí být zadarmo. Kupce bytů a chat čeká pestrá škála bolestivých pastí. Miliardový obchod roku. Zásilkovna je na prodej a hledají se kupci. Sestavili jsme pro vás přehled toho nejzajímavějšího, o čem jsme v uplynulém týdnu v E15 psali.
Český telekomunikační úřad musí více využívat své kompetence k nápravě situace na trhu s mobilními službami. Na twitteru to ve středu uvedl premiér Andrej Babiš (ANO). S vládním zmocněncem pro digitalizaci Vladimírem Dzurillou se shodl na potřebě větší regulace v této oblasti, která by měla podle premiéra zvýšit konkurenci a snížit ceny i pro spotřebitele. Babiš to uvedl po schůzce s předsedou Asociace českých virtuálních operátorů Pavlem Humpolíkem.
Celý svůj profesní život jsem zasvětil telekomunikačnímu a technologickému sektoru. V Česku i v zahraničí jsem vedl firmy, které působily v roli monopolisty, stejně jako firmy, které pro trh znamenaly konkurenci a novou krev. Aktuální situace s cenami mobilních dat značí jediné. Nikdo si zřejmě neví rady s tím, jak zajistit, aby se sliby politiků na zlevnění staly realitou.
Umělou inteligenci, která ze zvuku strojů odhalí jejich závady, tvoří jakýsi pomyslný tým mnoha „posluchačů“. Každý z nich zvuk analyzuje z jiného pohledu. Dohromady firmám ušetří díky včasnému odhalení závad spoustu peněz. „Nedokážeme zpětně přesně říct, podle čeho se umělá inteligence rozhodla signalizovat závadu stroje. Bylo by dobré, abychom tomu do detailu rozuměli, ale někdy si můžeme říct, že sice nevíme, jak se stroje rozhodují, ale funguje to, tak tomu budeme důvěřovat,“ říká expert na umělou ...
Mobilní operátoři obvinili neziskovou spotřebitelskou organizaci dTest, že se snaží obohatit vymáháním lepšího tarifu pro uživatele. Za každého získaného zákazníka pro mobilního operátora požaduje dTest podle operátorů provizi ve výši měsíčního paušálu a také informace o klientech. dTest to odmítá, peníze, které by získal z vypsané aukce, chce využít na úhradu kampaně. Aukce vypsané dTestem se ani jeden z velkých operátorů nezúčastnil.
Michal Čupa byl jedním z prvních v Česku, kteří pochopili, a hlavně podpořili přístup k internetu. To bylo v roce 1998, kdy jako člen vedení Českého Telecomu propagoval zavedení takzvaného vytáčeného internetu u pevné telefonní linky. Pak se zamiloval do Ruska, střídal angažmá v Praze a v Moskvě. Věnuje se tam byznysu s virtuální realitou a zvažuje, že se vrátí do Česka.
Počet aktivních mobilních SIM karet přestal růst a již několik let se pohybuje na úrovni 14 milionů. Z toho devět milionů tvoří smluvní zákazníci operátorů a zbytek předplacené karty. Vyplývá to z údajů Českého telekomunikačního úřadu. V pondělí uplyne 25 let od spuštění první tuzemské mobilní sítě.
Volání a SMSky už nikoho nezajímají, stále důležitější je pro uživatele cena dat. Jenže Česko se v rámci srovnání zemí OECD kvůli její výši propadá, svou roli však hraje i oslabená koruna.
Ceny volání u virtuálních operátorů klesly až o 50 procent a začínají na zhruba jedné koruně za minutu. První tuzemský virtuální operátor Blesk mobil od vstupu na trh před rokem a půl nabízí volání za 2,5 koruny za minutu.
V jeden okamžik se zdálo, že řady virtuálních mobilních operátorů rozšíří první banka - mBank. Ta totiž nabídla svým klientům speciální tarify jakožto dárek ke svým šestým narozeninám. Nabídka je však časově omezená a jedná se pouze o akci, kterou banka chce nejen potěšit klienty, ale zároveň nalákat do svých tenat nové.