osobní kouč - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu osobní kouč, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Digitální technologie ovládly vzdělávání ve firmách. Mocný nástup nejrůznějších online nástrojů přinesla zejména pandemie covidu-19. Přesto i online vzdělávání má svoje limity. „V O2 nám online prostředí hodně pomáhá například ve vzdělávání v regionech. Ale jsou a stále budou oblasti, kde je potřeba osobnější kontakt. Někde prostě formu „tváří v tvář“ ničím nenahradíte,“ říká v rozhovoru pro deník E15 Veronika Housková, manažerka vzdělávání ve společnosti O2.
Finanční řízení je tématem nejen pro velké a zavedené společnosti s vlastním finančním oddělením, ale také pro ty menší, kde má obvykle všechno na starost jen jeden člověk. Z důvodu nedostatku času a informací potom finanční řízení firmy často bývá jen intuitivní, bez přesných plánů a výsledků. „Mám ale pocit, že s novou generací podnikatelů se to postupně začíná měnit k lepšímu. Více pracují s informacemi, poslouchají podcasty a vzdělávají se,“ říká Luděk Blahut.
Zaměstnanci se v průměru účastní 62 porad měsíčně, devět z deseti lidí přiznává, že během porad přemýšlí nad něčím úplně jiným a na typické poradě se čtvrtina času stráví řešením irelevantních témat. Jak se vyhnout plýtvání času na zbytečných mítincích? Zeptali jsme se českých odborníků na produktivitu a time-management na osvědčené rady.
První krok chybným směrem na cestě dlouhé tisíc kilometrů vás dovede úplně jinam, než kam jste původně plánovali jít. Už přesně nevím, kde jsem na tuhle moudrost před lety narazil, ale na první dobrou se mi vryla do paměti a od té doby se jí (více či méně úspěšně) řídím.
Britský princ Harry završil finanční nezávislost na penězích královské rodiny. Našel si pravidelnou práci v americké firmě pro osobnostní rozvoj BetterUp. Společnost se sídlem v San Francisku uvedla, že 36letý vévoda ze Sussexu bude zastávat jednu z ředitelských pozic. Uvedla to agentura DPA.
Patří mezi nejaktivnější Čechy na sociální síti Clubhouse, která v Česku od druhé poloviny ledna zažívá rozmach. Jak ji vidí a jakou budoucnost jí predikují investor Václav Dejčmar, kouč Jan Mühlfeit a marketingoví konzultanti Pavlína Louženská a Václav Blahout?
Jen málo firem může říct, že jejich rozvoji pomohla až pandemie koronaviru a že díky ní byly ve správný čas na správném místě. Berlínský startup CoachHub, který poskytuje on-line kouče manažerům, ale právě díky krizi vystřelil mezi světovou špičku. Aktuálně patří k nejrychleji rostoucím německým startupům a na konci roku 2020 nalákal velké investory, kteří do něj vložili kapitál v přepočtu za necelých 700 milionů korun.
Přibližně 87 % podnikatelských subjektů v naší republice jsou rodinnými firmami. Rodinné firmy významně přispívají ke stabilitě národní ekonomiky. Důvodem je zejména jejich nadčasovost, zapojení více generací, silný pocit zodpovědnosti a důraz na profesionalitu a efektivní solidaritu. Působí napříč naší republikou. Na rozdíl od korporací, které mají tendence stahovat se k velkým urbanistickým celkům rodinné firmy působí ve všech krajích a ve všech obcích ČR. Vytvářejí ducha regionu a podporují jeho rozvoj...
... osobní kontakt, který je pro jeho profesi kouče... E15.cz někdejší osobní trenér Jaromíra Jágra...
Karanténa v řadě zemí světa nutí lidí do vymýšlení nejrůznější zábavy u sebe doma. Přestože jaro vybízí ke zvelebování obydlí a domácím pracem, některé formy „kutilství“ mohou mít hodně atypickou povahu. Seznamte se s biohackingem, tedy s technikami na vylepšování fyzických a kognitivních vlastností člověka.