pilsen steel - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu pilsen steel, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
... hutě a kovárny Pilsen Steel ovládané ruskou státní... propustila. Před rokem Pilsen Steel získala německá korporace... začít v areálu Pilsen Steel bourací práce. Památkovou... Max Aicher Pilsen z německého holdingu.... Firma Max Aicher Pilsen situaci v plzeňských...
Zkrachovalé plzeňské hutě a kováry Pilsen Steel a firmu Pilsen Estates koupila je od 1. července společnost Max Aicher Pilsen z německého holdingu Max Aicher. Uvedl to insolvenční správce Jaroslav Brož. Německá firma, která patří k největším nezávislým ocelářským podnikům v Evropě, už zaplatila za Pilsen Steel a Pilsen Estate celou kupní cenu. Její výši ani budoucí záměry nového majitele Brož nechtěl komentovat.
Přes šest set milionů korun nabrala v květnu od českých investorů Mezinárodní investiční banka. Finanční ústav založený členskými zeměmi RVHP v sedmdesátých letech, jehož dominantním vlastníkem je ruská vláda, prodal tuzemským zájemcům z řad velkých hráčů balík dluhopisů v české měně.
Zkrachovalá strojírenská firma Pilsen Steel je prodaná. Transakci v závěru týdne odsouhlasil Krajský soud v Plzni, v jehož agendě je průběh konkurzu plzeňských strojíren, stejně tak i ruská státní banka Vněšekonombank, která má podnik v zástavě.
Proces prodeje zbankrotovaných strojíren Pilsen Steel jde do cílové rovinky. Počátkem února založila v Česku svůj podnik německá skupina Max Aicher, o které se už dříve mluvilo jako o vážném zájemci o koupi předlužených strojíren.
Česká společnost Opimo Trade, která před rokem koupila v dražbě známou kladenskou huť Poldi, změnila majitele.
Ruští finančníci narazili se svými nároky v Plzni. Tamní státní zastupitelství zpochybnilo existenci údajných miliardových pohledávek ruské státní Investiční společnosti Vněšekonombanky za zbankrotovanými strojírnami Pilsen Steel.
Plzeňské hutě a kovárny Pilsen Steel, které jsou v konkurzu a od loňského ledna nevyrábějí, propustí skoro 500 zaměstnanců, uvedla Česká televize. Ve firmě tak zůstane zhruba 50 lidí. Insolvenční správce Jaroslav Brož v prosinci řekl, že podnik má koupit strategický výrobní partner z oboru.
Více než pět set zaměstnanců firmy, která byla svého času světovou výkladní skříní českého umu, čeká podle všeho drsný start do nového roku. Vrátí se do mrtvých kanceláří a výrobních hal, které jsou odpojené od energií i tepla. Nadějí pro lidi, z nichž někteří dělají i zadarmo, může být fakt, že na dveře klepe zájemce o koupi podniku. Ten je ovšem zahalen neprostupnou mlhou tajemství a se zaměstnanci hraje na schovávanou.
Bizarní historka z konce minulého týdne ukazuje, jak ožehavým tématem je české jaderné strojírenství. Českými médii se šířila zpráva, že korejská společnost Korea Heavy Industry & Development (KHIND) kupuje od Rusů plzeňskou firmu Škoda JS. KHIND si tyto zprávy hrdě umístila na svůj web. Vlastník Škody JS, ruská strojírenská firma OMZ, později uvedl, že zprávy nejsou pravdivé. O plzeňskou firmu údajně projevuje zájem řada investorů, konkrétní rozhodnutí o prodeji ale dosud nepadlo.