posun času 2020 - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu posun času 2020, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Hledáte inspiraci pro své podnikání v současné složité době? Užitečným pomocníkem byl dvoudenní virtuální summit E15. Vybraní řečníci se věnovali novinkám a inovacím ve světě e-commerce, start-upů a technologií. Na zaznam se můžete podívat na webu akce. Summit jsme pro vás živě komentovali a níže shrnuli to nejdůležitější.
Pandemie koronaviru přinesla mnoho nečekaných důsledků, i ve sportovním světě zavinila něco, co tu ještě nebylo. Vůbec poprvé se z jiného důvodu nežli kvůli válkám odložila největší sportovní událost – olympijské hry. Pro hostitelské Japonsko to znamená mohutné náklady navíc.
Nový díl našeho seriálu ze startupového prostředí vám představí další trojici dam. První pracuje pro startup, který vyrábí brýle pro virtuální realitu. Druhá v týmu, který vytvořil prostředí pro virtuální 3D světy. Třetí může pomoci s investicí do vašeho startupu.
V rodině Lichtenštejnů má Max, prostřední ze tří bratrů, na starosti skupinu LGT Group. Starší Alois je dědičným princem, mladší Constantin pečuje o nadace, nemovitosti, vinohrady a umělecké sbírky. „S rozdělením úkolů v rámci rodiny jsem naprosto spokojený. Té práci se věnuji od roku 2006, mám zkušenosti, dohlížím na aktivity v oblasti private equity a rozvíjet byznys mě baví,” říká v exkluzivním rozhovoru pro deník E15 princ Max z Lichtenštejna.
Demokratický kandidát Joe Biden, vyhlášený v sobotu za vítěze amerických prezidentských voleb, má před sebou řadu nesnadných úkolů. Prvním z nich bude sjednocení země v době, kdy jeho rival a dosavadní prezident Donald Trump odmítá uznat porážku a chystá se na právnický boj o Bílý dům. Ve Spojených státech přitom znovu zesílila pandemie koronaviru, která má velké dopady na ekonomiku a je výzvou pro současnou podobu systému zdravotní péče.
To, co sociální demokraté ztrácejí na politické síle, nabírají na pozornosti, kterou přitahují jejich současné vnitrostranické půtky.
Nový díl našeho seriálu ze startupového prostředí vám představí další trojici dam. První sbírala pracovní zkušenosti v Německu, Egyptě, Senegalu i v Kambodži. Druhá se těsně před svou čtyřicítkou rozhodla stát se ajťačkou. Třetí dobrovolně ukončila studium medicíny a vydala se zabývat tématy udržitelnosti a ekologie.
Adéla Klečková vystudovala mezinárodní vztahy a mediální studia a žurnalistiku na Masarykově univerzitě v Brně a Freie Universität v Berlíně. Nyní působí jako hlavní analytička ve spolku Společně pro Česko, v němž také vede projekt Mediální gramotnost a kritické myšlení. Mimo to pracuje na pozici bezpečnostní poradce pro Pirátskou stranu. Letos Adéla jako první Češka a nejmladší fellow v historii programu získala prestižní ,,non-residential fellowship” v German Marshall Fund, což je organizace zabývající ...
Fotbal, jako ostatně v podstatě všechny sporty téměř po celém světě, stojí. Mnoho zainteresovaných přichází o své investice, hráči pak přistupují na zkracování plnění svých lukrativních smluv. A světlo na konci tunelu? Zatím spíš v nedohlednu. Posun k němu tu ale je.
Současná situace a omezení pohybu a sdružování, které platí v nějaké míře v podstatě všude na světě, mění přirozeně i nákupní zvyklosti. Některé kategorie jsou na vzestupu, jiné, které dřív byly in, teď nikdo nechce. Hezky to ukazuje pohled na data ve Spojených státech.