prodejny nábytku polsko - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu prodejny nábytku polsko, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Největší český prodejce hudebních nástrojů Kytary.cz společnosti Audio Partner vloni poprvé dosáhl obratu jedné miliardy korun. Firma vyrostla z původních dvou internetových bazarů, které nezávisle na sobě založili muzikanti a dnešní spolumajitelé Jan Pils a Vladimír Myslík, přes prodejnu v kočárkárně paneláku až k e-shopu, který dnes prodává ve dvanácti evropských zemích a ve skladu má zboží za dvě stě milionů korun. „Určitě plánujeme být ve všech zemích Evropy. Státy, kde dosud nejsme, pravidelně ...
Tuzemský trh se patrně dočká nejsilnějšího přívalu nových značek za poslední roky. Již za první pololetí vstoupilo na trh patnáct nových značek, což je rekord od roku 2018. Patří mezi ně oděvní brandy American Vintage, Balenciaga nebo Chanel, ale i obchod s elektronikou HP či kuchyňské potřeby Tefal. Češi už však nenakoupí například v obchodech Hervis, Next nebo Promod.
Alespoň některému odvětví částečně napomohly problémy s kontejnerovou dopravou z Číny. Českým nábytkářům se letos podařilo zastavit propad poptávky daný tím, že zákazníci ve stále větší míře dávali přednost levnějšímu nábytku z dovozu. V posledních letech tři pětiny domácí spotřeby nábytku připadají na import, především z Polska a Číny. Ani výrobcům nábytku se však nevyhnuly zpožděné dodávky materiálů a růst cen.
Už ve čtvrtek otevře prodejnu na pražském Václavském náměstí irský módní řetězec Primark. V letošním roce se jedná o zatím nejvýznamnější vstup nové značky na tuzemský maloobchodní trh. Není však zdaleka jediný. Za prvních šest měsíců expandovalo či teprve expanduje do Česka celkem devět značek. Prodejnu v Pařížské otevřela módní ikona Versace. Ve stejné ulici se brzy objeví také Chanel a Balenciaga. Poslední roky byly na příchody nových značek bohaté. Tady jsou největší jména, která do Česka přišla.
Tonetka. Židle jednoduchých tvarů z ohýbaného dřeva. Svého času revoluční počin jak způsobem výroby, tak designem. Ne nadarmo si získala věčnou slávu především ve vídeňských kavárnách. Od úmrtí jejího tvůrce Michaela Thoneta uplyne zítra 150 let.
Internetový obchod s nábytkem a bytovými doplňky Bonami uzavřel partnerství se sítí obchodů Pro spánek, která se zabývá prodejem matrací, roštů a postelí.
Přední výrobce koupelnového vybavení Ravak zažívá rušné časy. Ve firmě se bude řešit nástupnictví po nedávno zesnulém spolumajiteli Jindřichu Vařekovi starším. Současně se podnik vzpamatovává z loňského požáru výrobní haly v Příbrami. Akcionáři Ravaku navíc pokračují v bitvě o stovky milionů korun, které utopili ve zkrachovalém producentovi biopaliv Oleo Chemical. Jeden ze zakladatelů Ravaku Jiří Kreysa v rozhovoru pro E15 Premium mimo jiné popsal, jaká byla v kauze role Andreje Babiše.
Síť stavebnin DEK, kterou ovládá, se stále drží na úspěšné vlně, dramaticky ji nezasáhla ani nedávná krize. Loni přesáhl obrat skupiny 16,3 miliardy a zisk před zdaněním, úroky a odpisy překročil miliardu. Letošek má být ještě o 15 procent lepší. „A to se držím s odhadem při zemi,‟ říká zakladatel a největší akcionář skupiny Vít Kutnar.
Čtyři obchodní domy provozuje v Česku švédská skupina IKEA. Za nábytek v ní Češi dokázali v roce 2016 utratit více než devět miliard korun. Firma aktuálně pracuje na vývoji komplexního e-shopu a testuje nové koncepty prodeje. „Lidé se dnes hodně rozmýšlejí, kam a jestli pojedou na nákup, a když IKEA stojí někde v poli, není to úplně optimální,“ říká generální ředitel české, slovenské a maďarské pobočky Marek Feltl.
Nábytkářské společnosti IKEA v Česku vzrostl ve finančním roce končícím letošním srpnem zisk po zdanění o 12,7 procenta na 675 milionů korun. Tržby stouply o devět procent na 9,3 miliardy korun. O rok dříve vzrostl zisk firmy o 63 procent.