sorry jako - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu sorry jako, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Deset let komunikoval jménem Andreje Babiše s miliony voličů skrze sociální sítě. Po neúspěšných prezidentských volbách jeho marketingový tým opustil. Marek Prchal je jednou z nejviditelnějších postav nedávných dějin české politiky. „Hesla kampaní jsme měli snad vždycky jasná jako rána kladivem do hlavy,“ říká v rozhovoru pro E15.
Utrpěli jsme v EU vítězství. Naše předsednictví skvěle vyjednalo novou dohodu o snižování emisí Fit for 55. Má to ale dva pořádné háčky. Zpřísnění klimatické politiky těžce poškodí Českou republiku a za druhé je tento výsledek pravým opakem toho, co při nástupu slíbila pravicová vláda. To není nic nového, takové debakly nás v Bruselu potkávají pořád. Proč tomu tak je? A můžeme to nějak změnit?
Pandemii navzdory. Kola kamionů, motorek, bugin i veteránů znovu rozvíří nejen zrnka pouštního písku, ale i velký byznys. Nejambicióznější týmy utratí za závod v Saúdské Arábii v přepočtu miliardy korun. Ne kvůli peněžité výhře, ale globálnímu renomé. Neméně tvrdý boj jako závodníci na trati svedou v honu o prestiž a sledovanost sponzoři a televize - včetně ČT. I to bude Dakar 2022. Vypukne brzy - s prvním dnem příštího roku.
Výzkumný ústav železniční (VÚŽ) je dlouhodobě zlatým vejcem pro státní České dráhy. Jeho čistý zisk v posledních letech setrvale roste a loni dosáhl více než 200 milionů korun. Na čem tato státní firma ze středočeské Velimi vydělává? Testuje a certifikuje vlaky všech světových výrobců, týdny v kuse brzdí kola vlaků až do rozžhavení na 400 °C, tři čtvrtě roku nepřetržitě třese s rámy a točí ložisky. Zatěžkávacími zkouškami nyní v ústavu prochází i vlaky čínského giganta CRRC pro dopravce Leo Express. „Z ...
Posledně jsme si sice řekli, že byste měli jíst hlavně věci, co se dají sklidit nebo ulovit, zůstal ale poměrně velký prostor pro otázky typu: „Mám si těch brambor ke steaku dát pět, nebo devadesát dva?“ Tenhle prostor se dneska pokusíme vyplnit. Zkraje to bude zas trochu nerdství, ale na konci to do sebe zapadne. Připomenu, že jdu přímo na komoru a budu tak praktický, jak to jen jde. Spoustu souvislostí a víc či míň zásadních detailů záměrně vynechávám, aby se z toho nestal román od Victora Huga. Jo, a ...
Dovedete si představit, že by třeba Američané nebo Němci reagovali na bezprecedentní útok ze strany Ruska stejně jako my? Útok, který mohl zabít stovky lidí, ale my se zmůžeme jen na to, že pošleme pár papalášů domů.
V Česku máme takovou místní specialitu. Je to minutka a jmenuje se to ministr zdravotnictví. V běžné době poměrně důležitá pozice, během pandemie tu asi není nikdo, kdo by byl víc. A jo, sorry jako, Andreji. Tak skoro nikdo. Ale když už jsme u motýle... Více v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv.
Pomoc krizových manažerů není něco, čím se firmy rády chlubí. Přesto jejich služby mohou topící se podnik zachránit. Poradit mohou i státu v potížích. „Nejsme si jistí, že ti co rozhodují, dodržují zákonitosti krizového řízení nebo zda je znají. Vláda podceňuje komunikaci. V krizi ale není na brainstormingy čas,“ říká krizový manažer a místopředseda asociace interim managementu Petr Karásek, jenž dokonce dvakrát zachránil například kopřivnickou Tatru.
Ve věku 69 let dnes po dlouhé nemoci zemřel právník a vydavatel Fidelis Schlée. Serveru Lidovky.cz to řekl jeho přítel Aleš Pohořal. Schlée by v sobotu oslavil sedmdesátiny. V 90. letech byl vydavatelem několika novin, stál u zrodu Anglo-německé obchodní akademie nebo humoristického časopisu Sorry.
Svůj předposlední snímek Tři přání doprovodil francouzský režisér Arnaud Desplechin na pražský Festival francouzského filmu. Prahu si tak zamiloval, že ji obsadil do své novinky Ismaelovy přízraky a vrátil se i na českou premiéru filmu v rámci MFF Praha – Febiofest. Originální snímek o režisérovi v krizi se od čtvrtka hraje i v českých kinech.