televize v mobilu - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu televize v mobilu, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Za možnost dívat se na Českou televizi se již od roku 2008 platí 135 korun, za Český rozhlas je to od roku 2005 pak 45 korun. Obě veřejnoprávní instituce už dlouho volají po navýšení, protože kvůli inflaci se reálná hodnota poplatků snížila a nedostačuje pro zachování kanálů a formátů, které dnes ČT a ČRo poskytují. Vstříc by jim měla jít chystaná novela, kterou momentálně připravuje vláda. Jak Právu sdělili ministr kultury Martin Baxa a poslanec Jan Lacina, ve hře je několik možností. Celý článek je z ...
Dvě nejsilnější tuzemské komerční televize se střetávají na novém bitevním poli. Televize Prima tento týden oznámila spuštění nové, svébytné videotéky Prima+, české „variace na Netflix“. Novou SVOD platformou chce televize Ivana Zacha především šlapat na paty konkurenční „novácké“ platformě Voyo, která během posledních dvou let vyrostla na úctyhodných 400 tisíc předplatitelů a pro Novu znamená stále důležitější příjmovou vertikálu. Souboj SVOD platforem obou televizí je přitom o to zajímavější, že se ...
Ještě že je to jen jednou za pět let. Volby prezidenta probudily v českých občanech tolik vášně, odporu i zarputilosti jako dlouho žádné volby. A protože se opravdový život neodehrává na tiskových konferencích, v televizních studiích nebo na sociálních sítích, vyrazili jsme s kolegy v uplynulých dnech na dva předvolební mítinky. Do Ostravy za podporovateli Petra Pavla a následně do Brna za příznivci Andreje Babiše. A na vlastní oči jsme viděli, jaký důsledek může mít práce kampaňových stratégů přímo v ...
Připraveného proslovu od svého marketingového týmu se Andrej Babiš nedržel. Čtyřicet pět minut dlouhá tisková konference se krátce po začátku kvůli jeho improvizaci změnila v chaos. Babiš odhodil rukavice a naplno se pustil do postupujícího soupeře Petra Pavla a tím kampaň i k překvapení svého marketingového týmu vyostřil víc, než bylo původně v plánu. Deník E15 zjišťoval, proč se Babišův tým rozhodl v kampani zneužít téma války a jak ho ovlivnila ztráta klíčových lidí.
„Loni jsem udělal jen dvě velké změny a předpokládám, že letos jich bude více,“ doufá v rozhovoru pro deník E15 Ján Hájek, portfolio manažer největšího českého akciového podílového fondu Erste Top Stocks. Důležité bude, zda se mu naskytnou příležitosti nakoupit vytipované tituly za správnou cenu. „Mám seznam zhruba padesáti společností, které jsem v minulosti analyzoval, rozumím jim, ale cena dosud neseděla,“ zdůrazňuje.
Black Friday (v Česku někdy překládaný jako Černý pátek) je už tradiční marketingová akce a obchodní svátek, který se ze Spojených států rozšířil do celého světa. Letos nejen k nám přichází v době, kdy se potýkáme s energetickou krizí, míra inflace se dostala do dvojciferných čísel a ekonomika se ocitá na hranici recese.
O své životy se dělíme s platformami ovládanými autoritáři. Znovu se to zjevně ukázalo v okamžiku, kdy Elon Musk převzal Twitter. Dystopická vize Marka Zuckerberga a jeho Mety (Facebook, Instagram) – tedy život v neustále monitorované virtuální realitě – není o nic lákavější. Jako v každé diktatuře se nelze spoléhat na jasná pravidla. Ta jsou vždy ohýbána ve prospěch majitelů platforem a jejich firem.
„Politický virtualismus je o zážitku. Má to být vzrušující, divoké a ožehavé, ale nemá se to proměnit v realitu,“ vysvětluje portugalský analytik Bruno Maçães ústřední pojem své knihy History Has Begun, která pod názvem Na počátku dějin právě vyšla v češtině na Info.cz. Uznávaný analytik v publikaci popisuje, co jsou dnešní Spojené státy a po jaké cestě ke své aktuální podobě dospěly. Zveřejňujeme úvodní část předmluvy knihy, tvoří ji rozhovor, který s Brunem Maçãesem udělal Jan Růžička.
Plamenný projev „o stavu Evropské unie“ předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyen minulý týden rozhodně nebyl nudný jako v předešlých letech. Šéfka komise ho pojala hodně politicky a mobilizačně, pochopitelně hlavní roli měla Ukrajina, ceny energií a jejich řešení a různé politicky nové iniciativy v oblasti využití vodíku nebo kritických materiálů. Oproti minulým projevům se skoro nedostalo na digitalizaci.
Původem britský čipový gigant ARM rozjíždí prostřednictvím svých partnerů další expanzi v Česku. Čipy od této společnosti pohání drtivou většinu chytrých telefonů, tabletů a další elektroniky. Apple si je vybral do nové generace počítačů Mac a nahradil jimi Intel. Nyní se ARM chce dostat také do počítačů s Windows a serverů v datových centrech.