televizory hisense - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu televizory hisense, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Největší světový veletrh spotřebního technologického zboží CES v Las Vegas zavřel v pátek své brány. Desítky tisíc firem z celého světa zde vystavovaly svá řešení, kterými chtějí učinit životy spotřebitelů pohodlnější, lepší a zajímavější. Společnými tématy pro většinu oborů byla automatizace a další zlepšování umělé inteligence. V oblasti videa bylo definitivně a široce přijato 8K rozlišení, jehož nástup bude nadále brzdit nedostatek obsahu. U mobilů, ale nejen u nich, pak startuje éra ohebných displejů.
Historie společnosti Hisense sahá až do roku 1969, kdy byla v malé továrně v městě Qingdao zahájena výroba rozhlasových přijímačů. Z původně malé továrny následně vyrostl dnes již celosvětově známý výrobce plochých televizorů, spotřební elektroniky, domácích spotřebičů, klimatizací, mobilních komunikačních zařízení a dalších odvětví výzkumu a vývoje v oblasti elektroniky.
OLED je nejmladší komerčně využitou technologií, přesto si za relativně krátký čas vydobyl všeobecné uznání jako dosud nejvyšší dosažená kvalita televizního obrazu. Hlavní předností obrazovek OLED je vynikající kontrast a dokonalé barevné podání obrazu.
S blížícím se světovým šampionátem ve fotbale navázala Mezinárodní federace fotbalových asociací (FIFA) partnerství s čínským výrobcem televizorů a bílé techniky Hisense.
Výrobce televizí Changhong Europe investuje v Nymburku do rozšíření závodu na výrobu elektroniky 650 milionů korun. Dohodli se na tom zástupci firmy a středočeský hejtman Miloš Petera (ČSSD), který je nyní na návštěvě Číny.
Japonský výrobce elektroniky Sharp v prvním finančním čtvrtletí prohloubil čistou ztrátu na 34 miliard jenům tedy 6,7 miliardy korun z 1,8 miliardy jenů před rokem. Hospodaření zasáhl horší prodej displejů pro chytré telefony. Společnost zároveň oznámila, že opustí americký trh s televizory.
Jihokorejský Samsung se pod tlakem čínské konkurence definitivě rozhodl zavřít jednu ze svých základen v Maďarsku. V městečku Göd severně od Budapešti ukončí výrobu televizních obrazovek, panelů pro plazmové televizory a displejů pro mobilní telefony. Důvod je jednoduchý, mnohem levnější čínské zboží z tohoto segmentu vytlačilo maďarskou produkci Samsungu z trhu.
Letošní jarní prodeje tradičního německého výrobce se podle serveru Spiegel.de propadly o více než třetinu a firmě se nedostává hotovost.