tovarna na vlaky byty - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu tovarna na vlaky byty, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
ČNB zasypala trh eury. Zázračný recept na silnou korunu funguje, jenže brzy pomine. Vlastnictví rodinného domu bude už jen pro nejbohatší, říká šéf stavebnin Pro-Doma Mařinec. Desítky milionů roušek míří do českých spalovny. Odemykáme pro vás tři úspěšné články z minulého týdne a vybíráme to nejlepší z prémiového obsahu. Pokud chcete číst další zamčené články a mít okamžitý přístup k exkluzivním zprávám, analýzám a důležitým informacím ze světa byznysu a politiky, podívejte se na naši nabídku předplatného....
Turbulentní. Žádné jiné slovo nemůže lépe vystihnout náladu roku 2021. Pandemie, inflace, omezování výroby a energetická krize se staly našimi ústředními výzvami. Zažili jsme ale i mnoho radostných chvil. Připomeňte si ty nejdůležitější události roku 2021 v souhrnné galerii.
Švédská města Stockholm, Göteborg a Malmö chtějí být do roku 2030 uhlíkově neutrální v rámci nového švédského programu Viable cities. Takový plán by mohl být vhodný i na Prahu, tvrdí švédský ekonom a novinář Per Grankvist. Vlastnit auto v Praze je ale podle něj holý nesmysl s nulovou efektivitou. Grankvist v úterý přednášel o svých vizích v pražském Centru architektury a městského plánování (CAMP).
Stavitel bytů Central Group miliardáře Dušana Kunovského posílil svou pozici největšího majitele pozemků pro bytovou výstavbu v Praze. Podle zjištění E15 Premium koupil většinu továrního brownfieldu po bývalém podniku Sigma Modřany.
Až dvacet miliard korun může činit investice do výstavby nové čtvrti v Praze. Obří parcelu koupil jeden z nejbohatších Čechů.
Čokoláda, sýry, hodinky. Ale taky koloběžky, fontány, vegetariáni a Slepá kráva. To všechno k Curychu neodmyslitelně patří. Pro někoho možná pohádka. Pro jiného však až příliš vysoustružená dokonalost, jež může po čase lehce nudit.
V Praze se potichu připravuje výstavba nové čtvrti na místě někdejšího průmyslového komplexu. Parcely o velikosti téměř šesti Strahovských stadionů nyní hledají nového majitele.
Severokorejský diktátor Kim Čong-un dnes získal nový titul, když byl jmenován předsedou vládní Korejské strany práce. Do čela strany byl jmenován už dříve, doposud byl ale označován titulem první tajemník. VV Pchjongjangu dnes po čtyřech dnech skončil sjezd strany. Už před jeho zahájením se předpovídalo, že Kim Čong-un využije této příležitosti k posílení své moci.
Po zhruba sedmi hodinách skončila dnešní rozsáhlá razie na pařížském předměstí Saint-Denis, která byla namířena proti údajnému organizátorovi teroristických útoků Abdelhamidu Abaaoudovi. Při zátahu, který doprovázely výbuchy a střelba, bylo sedm lidí zadrženo, dva lidé včetně sebevražedné atentátnice zahynuli. Zda je Abaaoud mezi zadrženými, zatím není jasné. V Saint-Denis byl vyhlášen zákaz vycházení, byly uzavřeny školy a povolána armáda.
Příběh jak z legend vypráví arménský rodák, který mlsouny po celém světě ochočil svým zázrakem z medu. Obchodník s dorty Gevorg Avetisjan přijal ZEN ve svém frýdeckém království.