zahraniční eshopy - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu zahraniční eshopy, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Módní lovebrand Zoot měl kdysi v kancelářích na pražském Smíchově křídou vyvedený nápis Money must be funny. To bylo ještě předtím, než firma dua Ladislav Trpák a Oldřich Bajer skončila s dluhem 752 milionů v insolvenci. Dnes pod novými majiteli žije svůj druhý život a změnila část svého obchodního modelu, který ji kdysi přivedl do potíží. Z eshopových výdejen zboží se staly kamenné obchody. Jenže ne takové, jaké běžně člověk navštěvuje.
Může se zdát, že si českou e-commerce rozdělilo pár největších hráčů a že není místo pro nové projekty. Není to ale pravda. V posledních letech se zrodilo hned několik dravých nadějí, které se zaměřily na úzký segment poptávky a ve svých oborech mohou být velmi brzy na špici. Přinášíme profily pěti z nich.
Lemonero je český fintech startup, který poskytuje malým a středním e-shopům financování postavené na jejich reálné výkonnosti. Pandemie způsobila e-commerce boom, kvůli tomu eshopy potřebovaly kapitál pro růst, ale i pro přežití, říká jeho zakladatel Jan Laštůvka. Se šéfem Lemonera a dalšími osobnostmi světa e-commerce se můžete setkat 23. a 24. března 2022 na E15 International E-commerce Summitu 2022.
Polovina září bude na čtyři dny patřit předním odborníkům na e-commerce. Jedinečný koncept E15 International E-commerce Summit představí více než 50 špiček české i zahraniční e-commerce virtuálně i živě!
Hledáte inspiraci pro své podnikání v současné složité době? Užitečným pomocníkem byl dvoudenní virtuální summit E15. Vybraní řečníci se věnovali novinkám a inovacím ve světě e-commerce, start-upů a technologií. Na zaznam se můžete podívat na webu akce. Summit jsme pro vás živě komentovali a níže shrnuli to nejdůležitější.
On-line prodejci oblečení hledají recept na ořezání vysokých nákladů, které jim kazí výsledky. Do e-shopů s módou přitom investují i zvučná jména z řad českých a slovenských miliardářů.
Za nejvhodnější trhy k ovládnutí elektronického obchodování z Česka považují odborníci Maďarsko, Rumunsko či Bulharsko.
Jak vnímají tuzemskou elektronickou komerci firmy v zahraničí a co se od nich můžeme naučit? Co je potřeba k úspěšné expanzi na jiné trhy a čeho se naopak vyvarovat? Těmto ale i dalším tématům se bude věnovat konference při veletrhu Ecommerce Expo Prague, jež se uskuteční 30. ledna na výstavišti v Letňanech. Své reálné zkušenosti návštěvníkům předá desítka českých i zahraničních odborníků.
Silní se stávají silnějšími, rostou prodeje rychloobrátkového zboží typu potravin nebo léků, nakupuje se přes mobil. To jsou hlavní trendy letošního roku v českém on-line nakupování
Bilance zahraničního obchodu České republiky skončila v červenci ve schodku 1,5 miliardy korun, o rok dříve byla v přebytku 4,4 miliardy korun. Na letošním výsledku se nepříznivě podepsaly celozávodní dovolené hlavně v automobilovém průmyslu a meziročně nižší počet pracovních dnů. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad.