žije u nás člověk který nejí čili z prány - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu žije u nás člověk který nejí čili z prány, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Investice do kvalitního firemního systému a digitalizace se Siku, největšímu českému prodejci vybavení pro koupelny a kuchyně, vyplatila. Jejich úspěch je založen na spokojených zaměstnancích a pozitivní zákaznické zkušenosti. Jak se z malého obchůdku u cesty stala firma s 50 pobočkami a bohatým, moderně fungujícím e-shopem, popisuje Tomáš Vala, generální ředitel rodinné firmy Siko koupelny a kuchyně.
Každým rokem stoupá počet volajících na Linku seniorů. Nejčastějším důvodem je samota, beznaděj a existenciální krize. Nejvíce na pilno ale mají pracovníci z této linky právě o vánočních svátcích, na Silvestra a Nový rok, kdy jsou zahlceni telefonáty z řad lidí nad 65 let, kteří si v tomto období nejvíce uvědomují své osamění. Projekt Vánoce pro všechny ale myslí i na ty, na které se zapomíná. A i letos budou senioři z Bohuslavic, pacienti z Léčeben dlouhodobě nemocných (LDN) a děti s autismem obdarováni ...
Tři roky a deset měsíců odnětí svobody dostal Jiří Diviš ve Švýcarsku kvůli privatizaci Mostecké uhelné společnosti. V devadesátých letech sehrál klíčovou roli při ovládnutí podniku. Kromě Švýcarska nyní s bývalými partnery stojí před soudem v České republice. Někdejší uhlobaroni věří, že prokážou svou nevinu. Pro E15 Premium dal nyní Jiří Diviš svůj první velký rozhovor. Rozhodl se promluvit o své verzi událostí. Popsal, jak kauza MUS pomohla rozpoutat válku s miliardářem Radovanem Vítkem.
„Feminista byl a je líčen buďto jako slaboch řízený feministkami, dezorientovaný snílek, podpantoflák, nebo naopak jako diktátor, případně bruselský diktátor, nebezpečný extrémista. Sami antifeministé se prostřednictvím negativního vykreslování feministů snaží prezentovat jako svobodomyslní, odpovědní, stateční a atraktivní muži,“ vysvětluje Tomáš Pavlas, manažer programu Prosazování genderové rovnosti v Otevřené společnosti o.p.s. a spoluzakladatel iniciativy Genderman.
Martina Wolna je ředitelka Knihovny Třinec, která se v roce 2015 stala Knihovnou roku ČR. Martině a jejímu týmu se díky dlouhodobé snaze a zdařilé rekonstrukci v roce 2014 podařilo vytvořit z knihovny místo, které není jen obyčejnou půjčovnou, ale kulturním, komunitním a vzdělávacím centrem města i blízkého regionu. Nejspíš proto je třinecká knihovna v odborných kruzích označována za nejprogresivnější v České republice.
Společnost BSH stojící za spotřebiči značek Bosch, Siemens či Gaggenau uvedla během letošního jara na trh desítky nových domácích spotřebičů, které můžeme zařadit do kategorie „smart“. Novinky nabízejí systém Home Connect, jejž nám představil sám Per Funch, generální ředitel českého a slovenského zastoupení společnosti BSH domácí spotřebiče.
Pránici neboli lidé žijící z takzvané volné energie vzbuzují u druhých buď výsměch, anebo obdiv. Ale není třeba cítit k tématu odpor. Je opravdu možné žít bez jídla a přitom být zdráv a cítit se skvěle? U nás je lidí žijících bez tuhé stravy několik desítek, ve světě kolem třiceti až čtyřiceti tisíc jedinců. ZEN se vydal pránisty prozkoumat.
„Obecně mám pocit, že mladí lidé nejsou lhostejní k dění okolo nás, a to navzdory tomu, že mladší generace více ‚žije‘ ve virtuálním prostoru a její postoje jsou do jisté míry formovány sociálními sítěmi. Proto se může ‚vnějšímu pozorovateli‘ občas zdát, že mladé lidi občanská společnost možná tak úplně nezajímá. Pokud by tomu tak ale bylo, velice rychle se stane, že o naše liberální hodnoty a těžce získané svobody můžeme přijít,“ říká rektor Univerzity Palackého Jaroslav Miller a dodává: „V takovém ...
Vystudoval medicínu, chvíli se podle vlastních slov potloukal po nemocnicích a ve farmaceutickém průmyslu. Byl mladý a uvažoval způsobem, jakým uvažuje většina lidí. Měl peníze, prestiž a to stačilo k tomu, aby se cítil v uvozovkách šťastný. Pak přišla životní krize, ze které se poučil a zvolil naprosto odlišný způsob života.
Vystudoval medicínu, chvíli se podle vlastních slov potloukal po nemocnicích a ve farmaceutickém průmyslu. Byl mladý a uvažoval způsobem, jakým uvažuje většina lidí. Měl peníze, prestiž a to stačilo k tomu, aby se cítil v uvozovkách šťastný. Pak přišla životní krize, ze které se poučil a zvolil naprosto odlišný způsob života. Dnes vede Pavel Špatenka patnáctým rokem vlastní školu, která je západním ekvivalentem buddhistické cesty sebepoznání. I když je mezi psychology vlastně amatér, jeho kurzy, přednášky ...