zisk karlovarské minerální vody - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu zisk karlovarské minerální vody, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Společnost Mattoni 1873 si zakládá na zodpovědném a udržitelném přístupu k podnikání, který se týká nejen životního prostředí, ale i marketingu či společenského dopadu firmy. Autorem i hnacím motorem této vize je majitel a CEO Alessandro Pasquale, podle kterého je právě udržitelnost základním stavebním kamenem úspěšného byznysu. Věří, že problémy je třeba řešit systémově, a je proto připraven sdílet svá řešení i s ostatními výrobci nealkoholických nápojů. Co může podle něj firma udělat pro to, aby byla „...
Heinrich Mattoni je možná nejvýznamnějším rodákem Karlových Varů. Založil firmu, která je dnes největším producentem minerálních a pramenitých vod ve střední Evropě. Narodil se před 190 lety 11. srpna 1830.
Nápojářské skupině Mattoni 1873 loni meziročně vzrostly tržby o 77 procent na 15,5 miliardy korun. Pro výrobce minerálek jde o pátým rekordní rok v řadě. Růstu dosáhl díky akvizicím ve střední a jihovýchodní Evropě i vlastnímu růstu na stávajících trzích. Skupina se dříve jmenovala Karlovarské minerální vody.
Nápojářská Kofola je od svého uvedení na burzu popelkou, která akcionářům dělá radost hlavně pravidelnou dividendou. Cena jejích akcií se od odchodu finančního investora naopak pohybuje blízko svých minim. Probíhající změny na českém trhu, ve firmě samotné i rostoucí objemy obchodů s touto akcií ji ale stavějí do zajímavého světla.
Společnosti Karlovarské minerální vody ze skupiny Mattoni 1873 se předloni dařilo. Výrobci minerálních vod Mattoni či Magnesia stoupl zisk meziročně o 110 procent na 442 milionů korun. Vzrostly také tržby, a to o čtrnáct procent na více než čtyři miliardy korun.
Skupina Kofola koupila stoprocentní podíl ve společnostech Karlovarská Korunní a Ondrášovka. Transakci musí ještě schválit Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, uvedla nápojářská společnost. Bližší detaily obchodu nesdělila. Jeho dokončení strany očekávají v první polovině příštího roku.
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko kupuje výrobce balených vod Toma. Převezme od 1. září jeho výrobní závod v Teplicích nad Metují se třemi výrobními linkami a smlouvy s klienty a dodavateli. Zároveň získává právo na užití značky Toma pro vody a ledové čaje na pět let.
Lhůta do konce srpna, kterou dal antimonopolní úřad skupině Mattoni 1873 na splnění podmínek pro převzetí české pobočky PepsiCo, se blíží.
Jednička na českém trhu slaných pochutin Intersnack, která prodává značky Bohemia, Chio či Pom-Bär, očekává příští rok růst kolem sedmi procent. To je méně, než činí odhady pro letošní rok. “Ekonomika trochu zpomalí a částečně to ovlivní zákazníky ve spotřebě. Vliv může mít také zdražení z naší strany,” říká šéf české pobočky Intersnacku Pavel Šercl v rozhovoru s deníkem E15.
Český Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil koncernu Karlovarské minerální vody nákup firmy PepsiCo. Již dříve tak učinily úřady na Slovensku a v Maďarsku. Informovali o tom zástupci Karlovarských minerálních vod, cenu akvizice firma nesdělila. Karlovarské minerální vody mohou koupit PepsiCo ve třech zemích, musejí ale prodat některé své značky balených vod i čajů. Obchod byl oznámen letos v lednu. Podle firmy se tak KMV stala největším distributorem nealkoholických nápojů ve střední Evropě. ...