zoh 2018 - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu zoh 2018, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Zaplněné Staroměstské náměstí oslavilo úspěch českých sportovců. Na pódiu se ukázaly například dvojnásobná zlatá medailistka Ester Ledecká či stříbrná Martina Sáblíková. Průběh akce si prohlédněte ve fotogalerii.
Ty otázky se objevily ihned po senzačním sobotním vítězství Ester Ledecké v lyžařském superobřím slalomu na olympiádě v Koreji. A to, jak se dá zhmotnit zlatá medaile do sponzorských a dalších smluv pro příští roky. I v tomto směru vládne nadšení, ale dá se u toho použít i název knihy „Co je vidět a co není vidět“, kterou napsal jeden z guru volného trhu, francouzský politik a ekonom Frédéric Bastiat.
Většina Jihokorejců je ráda, že jejich země hostí zimní olympijské hry. Je to pro ně otázka cti i hrdosti. Problém jako při každé olympiádě ale nastane, když se za několik měsíců začne účtovat.
Profesionální kariéra sportovce je snem tisíců chlapců i dívek po celém Česku, obraz hvězdy, která má po ukončení kariéry miliony na kontě, je však mnohdy mylný. Léta neustálé přípravy, cestování přes celou planetu a několikačlenný tým trenérů a fyzioterapeutů si vyžadují roční finanční náklady ve výši milionů. K jejich pokrytí existují v podstatě tři cesty: peníze od svazů, zisky z vyhraných soutěží a odměna od sponzorů.
Fotografové zdokumentovali poslední přípravy sportovišť i nácvik slavnostního ceremoniálu k zahájení zimních olympijských her v Pchjongčchangu.
Pořádání olympijských her je akce náročná nejen technologicky, ale také logisticky. Tisíce počítačů spojujících pořadatele, novináře a televizní diváky tak bude vůbec poprvé propojovat cloudová technologie.
Jižní Korea opět pořádá po třiceti letech olympijské hry. A opět se její ekonomice daří, když loni rostla nejrychleji za poslední tři roky. Slavnostní zahájení ZOH v Pchjongčchangu proběhne za týden.
... do 25. února 2018 v jihokorejském Pchjongčchangu... Tegwalljongu. A letošní ZOH přinese spoustu zajímavých...
Marketingový ředitel Českého olympijského výboru Marek Tesař říká, že propagaci sportovního karnevalu letos ČOV cílí na mladší generaci výrazněji přes digitál. A libuje si, že partneři českého týmu už přicházejí s programem sami.
Zimní olympijské hry v roce 2022 se uskuteční v Pekingu. Čínská metropole je prvním městem v historii, které po letních hrách uspořádá i jejich variantu na sněhu a ledu. Letní svátek sportovců Peking hostil v roce 2008.