zveřejnění fotografie ochrana osobnosti - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu zveřejnění fotografie ochrana osobnosti, které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa.
Zájem laiků o architekturu roste. „Dnešní dům snů už nemusí být konzervativní stavba se šikmou střechou a muškáty za okny, ale už jsou ty představy modernější,“ říká šéfredaktor časopisu Architect+ Matěj Šišolák. Problémem jsou podle něj zdlouhavé schvalovací procesy, kvůli kterým dnes stavíme projekty, jež byly navrženy před deseti lety. Časopis Architect+ každoročně pořádá soutěž, během které redakční porota vybírá sto nejlepších architektů v Česku. V současné době se mohou zájemci do soutěže přihlašovat...
Od roku 2001 se počet džihádistických organizací více než zdvojnásobil a počet jejich členů více než ztrojnásobil. Kromě toho je patrný ještě jeden trend: čím dál větší podíl nových členů tvoří ženy. Jak ukazují data think tanku s názvem Institut pro ekonomii a mír, mezi lety 2013 až 2019 přibylo například do iráckých a syrských organizací přes 6 902 cizinek. Téměř 1 500 jich přišlo z Evropy. Hlavní funkcí žen v teroristických organizacích je starost o rodinu, rození nových válečníků a rekrutování dalších ...
Ve Španělsku a Itálii žijí nejzdravější lidé. Vychází to z nedávno zveřejněného žebříčku agentury Bloomberg nejzdravějších zemí světa, ve kterém se Česká republika umístila na 29. příčce, což je po Slovinsku druhé nejlepší umístění pro postkomunistickou zemi. Za jeden z hlavních důvodů úspěchu jihoevropských států agentura vedle důrazu na preventivní zdravotní péči označila zdravou stravu.
Pavel Fischer je jeden z pozdních prezidentských kandidátů, kteří svou kandidaturu ohlásili až během letošního podzimu. Proto je jednou z hlavních výtek, jež na jeho osobu zaznívají, že není známý širší veřejnosti. Pavel Fischer je bývalý diplomat, který působil také jako poradce prezidenta Václava Havla a později například jako ředitel neziskové organizaci Ústavu empirických výzkumů STEM.
Prezident Miloš Zeman se omlouvá velvyslanci USA Andrewu Schapirovi, pokud informace o neúčasti diplomata na oslavách státního svátku 28. října na Hradě nebyla správná. Zeman ji dostal od protokolu prezidentské kanceláře. Prezident to uvedl v aktuálním prohlášení.
Reklamní průmysl by ušetřil mnoho peněz, kdyby každý začínající reklamní agent musel stokrát napsat: „Žádnou konkrétní osobu nebudu identifikovat v reklamě bez jejího souhlasu!“ Toto jednoduché pravidlo je totiž velmi často porušováno.
Hackeři se nabourali do e-mailu premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD). Úřad vlády sice pravost korespondence zveřejněné na extremistickém webu White Media nepotvrdil, několik jejích účastníků ale ano. Věc prověřuje policie. Sobotka prohlásil, že se opakovanými útoky hackerů nenechá zastrašit. Na ministerského předsedu hackeři zacílili už v prosinci, kdy se zmocnili jeho twitterového účtu.
Budete moci nadále fotografovat například architektonické památky, a pak je volně (a pro nekomerční účely) zveřejňovat na sociálních sítích, nebo už takové jednání bude podléhat autorským právům? O kontroverzním návrhu na omezení takzavné „svobody panoramatu“, který by v důsledku mohl vést k druhé variantě, bude ve čtvrtek v ostře sledovaném hlasování rozhodovat Evropský parlament (EP).
Policejní zásah na úřadu vlády a na dalších místech, jenž loni vedl k pádu pravicové vlády ODS, TOP 09 a LIDEM, nebyl přiměřený, tvrdí i po roce tehdejší premiér za občanské demokraty Petr Nečas. V prohlášení kritizuje mimo jiné taky podle něho zjevně cílené úniky odposlechů vytržené ze souvislostí. Nečas v takzvané kauze Nagyová čelí trestnímu stíhání.
Informační technologie zmenšily svět natolik, že v něm nezůstal kousek místa pro soukromí. Naše data jsou v databázi kdejakého obchodního řetězce, kamery hlídají na ulicích a telefonní hovory nejdou jen k uchu volaného. Z nezájmu o ochranu soukromí by nás měl vyléčit „případ Snowden“.